موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-04-2015، 09:08 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد قبل از 9 خبری نبود تست کردم دیگه باید منتظر بعد از 9 بود

(29-04-2015، 07:39 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ هست ؟
نسل نو فعال شد ؟؟

هم شارژ هست و هم نت رایگان جدید شارژ ارسالozv mahnبه8282و نت ارسال1به737460
کاربر گرامي!
شما کارت شارژ خود را دريافت کرده ايد!
-
با ارسال MAHN به 8282
ميتوانيد شانس خود را براي برنده شدن خودرو مگان بالا ببريد!

چیکار کنم کد شارژم بیاد
(29-04-2015، 09:08 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد قبل از 9 خبری نبود تست کردم دیگه باید منتظر بعد از 9 بود

(29-04-2015، 07:42 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر گرامي!
شما کارت شارژ خود را دريافت کرده ايد!
-
با ارسال MAHN به 8282
ميتوانيد شانس خود را براي برنده شدن خودرو مگان بالا ببريد!

چیکار کنم کد شارژم بیاد

راهی نداره چون احتمالاhn 140را دوبار زدی
(29-04-2015، 07:42 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا ایران چرا اسمتون عوض شد! دوباره هم میفرستم بازم نمیده بعد شما فقط ozv mahn تنها میفرستید و 1 رو به 80504 نمیفرستید من هردوش رو میفرستادم بازم میگفت عضو نشدید البته شاید بین دو عضویت کمتر از 1 دقیقه زمان میدادم  Sad.gif

به من یه سری گفت عضو نیستید بعد لغو کردم قبل ساعت6 بود این بار ozv mahnفرستادم بعد hn 140 کوچیک فرستادم شارژداد یه مقدار گیر داره برای بعضی از خطها این راهی ک خودم تست کردم میده بعضی از دیگه وقتی میگه عضونستید دوباره باید عضو بفرستید بعد واژه مورد نظر اخر سر شارژمیده ...خطتون یه مقدار مشکل داره سری قبل همین بازی درمیاورد!
(29-04-2015، 07:37 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک بمن همش میگه عضو نشدید راهکار جدید بلدید. اگه لغو کنم دوباره عضو بشم میده چون یمدت مسابقات لغو میکردیم دیگه شارژ نمیدادن Sad.gif
بله لغو کنید باز عضو بشوید میده
اولش اینو داد
محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید.

بعد مجبور شدم دوباره بفرستم
نسل نو 737460 به سیم کارتای ک قبلن گرفتن میده؟

پس چرا ب من جواب نمیده؟
ساحل خانم خیلی دلم به حالتون میسوزه گریه یه بار نشد بدون درد سر شارژ بگیرید Undecided.gif
من آپ میخاممممممممم Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif
mahn دیگه شارژ نمیده نزنید.