موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-04-2015، 02:28 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوری
فقط امروز
شارژهای هزار تومانی برای 2 هزار نفر اول
ارسال 1 به 737930
این اس برام اومد
زدم هنوز جواب نیومده

چیزی در مورد شارژ نگفته Shy.gif
(20-04-2015، 02:28 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوری
فقط امروز
ارسال 1 به 737930
این اس برام اومد
زدم هنوز جواب نیومده

منم فرستادم حرفی از شارژ نزد، فقط سوال سینمایی پرسید ایرانسلم مارو سرکار گذاشته Biggrin.gif
فوری
فقط امروز
ارسال 1 به 737930
این اس برام اومد
زدم هنوز جواب نیومده

حرفی از شارژ نزده بود
(20-04-2015، 02:48 PM)dholl1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوری
فقط امروز
ارسال 1 به 737930
این اس برام اومد
زدم هنوز جواب نیومده

حرفی از شارژ نزده بود

نوشته شارژهای هزار تومانی بعد میگین حرفی از شارژ نزده بعدم من که خودم گفتم نمیده Biggrin.gif
من مرحله بازیگران رفتم جایزع طلابود یکی طبیعت انتخاب کنه.ببین جایزع چیه بدش لغوکنیو
این شماره که زدم بهم شارژ داد ولی فقط به خطی که اس براش اومده بود
prize رو به 73711146 فرستادم بهم کد شارژ داد ولی به بقیه خطام اس خالی فرستاد Biggrin.gif
ش در کار نی
الکیه
(20-04-2015، 02:53 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-04-2015، 02:48 PM)dholl1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوری
فقط امروز
ارسال 1 به 737930
این اس برام اومد
زدم هنوز جواب نیومده

حرفی از شارژ نزده بود

نوشته شارژهای هزار تومانی بعد میگین حرفی از شارژ نزده بعدم من که خودم گفتم نمیده
درسته.مجید اسماعیلی کارگردان این اثر سینمایی هستند خوش آمدید. شما عضو پوستر شدید.در سی و سومین جشنواره سـیمرغ بلوریـن بهترین بازیگر نقش اول به ... برای فیلم خدا حافظی طولانی اهدا خواهد شد. 3-ابوالمحسن داودی
4-سعید اقا خانی
*
لطفا شماره مورد نظر رابه 737930 ارسال کنید
قیمت هر سوال متنی 120تومن Shy.gif
سلام
امروز انگار بوی شارژ میاد Biggrin.gif
شارژ نیست عایا??? Undecided.gif