موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هدیه ایرانسلی!با هرشارژحداقل5000تومانی تا 5اردیبهشت،معادل مبلغ شارژ،درهمان روز اعتبارهدیه مکالمه ایرانسلی بگیرید.(استفاده همزمان ازجوایزچندین طرح امکانپذیر نمیباشد)
بچه ها این تخفیف 3هزار تومنی مثلا امروز من با ی سیم کارتم بگیرم اگ فردا بیاد دیگ نمیتونم بگیرم؟چطوریه
(22-04-2015، 08:24 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این تخفیف 3هزار تومنی مثلا امروز من با ی سیم کارتم بگیرم اگ فردا بیاد دیگ نمیتونم بگیرم؟چطوریه

فقط یکبار میتونی بگیری بعدش شناسه تکراری میده میگه قبلا گرفتی
60تومن شارژواس فروش نیازدارم کسی داره،؟؟
سلام
دوستانی ک درباره کد تخفیفه سوال دارن
برا هر سیم فقط یه شناسه میشه گرفت
هر کدی ک گرفتید حداقل میدونم تا فرداش قابل استفاده هس ولی بیشترشو نمیدونم
من دیرو یه شناسه گرفتم امروز استفاده کردم
خاستم یکی دیگه بگیرم گف قبلا گرفتی دیگه نداد
ﺗﺨﻔﯿﻒ ﻭﻳﮋﻩ : ﺷﺎﺭﮊ ۵ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ۲ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ
ﻭ ۴۵۸۷ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻠﯽ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ !
ﺑﺎ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 5 ﺑﻪ 84909
ﺳﭙﺲ ﺍﺭﺳﺎﻝ ZN 555 ﺑﻪ 8282
ﻟﻐﻮ : ﺍﺭﺳﺎﻝ LAGHV MZANG ﺑﻪ 8282
دوستان این شارژ قابل انتقالم هست خط به خط؟ Sad.gif
شارژ تخفیفیو الان گرفتم مکالمش یه روز اعتبار داره یا فقط تا امشب؟
نوشته صفر روز ولی فک کنم تا فردا شب میتونی ازش استفاده کنی
(22-04-2015، 06:33 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره ها s داره کدایی بدون اسش نمیره و فعال نمیشه به کدایی من نگا کن همش همیناست و همین شکلی هست

با تشکر از آقا اسماعیل و ساناز خانم برای جوابشون ولی اقا اسماعیل خودم یادمه قبلا که مسابقه ستاره ها فعال کردم با s بود و به 205025 کد رو فرستادم ولی نمیدونم چرا الان میگن بدون s هست و 205075 شده چون من دیشب س 1000 به 205075 فرستادم همون کد مسابقه ستاره ها رو که قبلا از 205025 گرفته بودم ولی اینبار بدون s داد Sad.gif