موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه داش اسماعیل برا من 250 دقیقه 3 روز پیش اومد فعال نکردم الان 2500 دقیق اومد فعال کردم Biggrin.gif Lightbulb.gif
(26-04-2015، 04:43 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد دیشب ساعت یک یه مسابقه فعال شد گفت به چهار هزار نفر اول میده دیشب دوتا گرفتم دیگه نگرفتم الانم تست کردم شارژ نداد میشه یه نگاه کنید مسابقه طعم شیرین خیال با عضویت صد بیست کم میکنه با خطی تست کنید که شارژ نداشته باشه

یعنی دوتا شارژ گرفتید ؟اسم مسابقش چیه تا تست کنم
مسابقه طعم شیرین خیال اره اطلاعاتشو بخونید شیش اردیبهشت فعال شده
یک چیزی اون مسابقه زنگ مدرسه بود که شارژ 5 تومنی را دوهزار تومن میداد برای یک نفر پیامک اومده که تا 8 اردیبهشت فرصت داره پس کسانیکه نگرفتند عجله کنند
(26-04-2015، 04:48 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داش اسماعیل برا من 250 دقیقه 3 روز پیش اومد فعال نکردم الان 2500 دقیق اومد فعال کردم  Biggrin.gif  Lightbulb.gif

با چند هزار تومن فعال شد 
(26-04-2015، 04:50 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب شما چی زدی که شارژ بهتون داد؟
(26-04-2015، 04:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2015، 04:50 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ییک فرستادم 737177 تبریک گفت سوال اول ج دادم شارژ داد البته دیشب دادا الان تست کردم نداد به خطم نمیدونم انگار فعال نیست 
(26-04-2015، 04:57 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2015، 04:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ییک فرستادم 737177 تبریک گفت سوال اول ج دادم شارژ داد البته دیشب دادا الان تست کردم نداد به خطم نمیدونم انگار فعال نیست 
و جواب سوال اول چی بود؟
(26-04-2015، 04:51 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2015، 04:48 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داش اسماعیل برا من 250 دقیقه 3 روز پیش اومد فعال نکردم الان 2500 دقیق اومد فعال کردم  Biggrin.gif  Lightbulb.gif

با چند هزار تومن فعال شد 

با 2500 تومان
گزینه یک جوابش میشه سوال دوم دو سوال سوم جوابش میشه یک