موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها به من تو ریتم میگه چون قبلا عضو شدی و یه بار لغو کردی نمیتونی از اینترنت روزانه استفاده کنی کسی راه حلی داره؟
(29-04-2015، 08:48 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نت رایگان به خطایی که قبلا گرفتن هم میده
این سوالی بود یا خبری؟؟
اگه خبریه چ جوری؟؟
(29-04-2015، 08:47 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 08:43 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2015، 08:41 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به کسانی که گفته محصول درخواستی فعلا موجود نیست اگه لغو کنن دوباره بفرستن شارژ میده Huh.gif  Sleepy.gif

اگر hn 140  را نفرستادید لغو کنید و دوباره عضو بشید

ممنون آقا فرهاد اول یبار hn 140 رو فرستادم که نوشت محصول موجود نیست و هنوز لغو نکردم ولی آقا سجاد میگن دیگه به اون خط نمیده
خوب چون hn 140 را فرستادید دیگه لغو کنید کامل چون اگر هم درست باشه میزنه شارژ خود را دریافت کردید
بچه ها چرا من 1 رو میفرستم 737460 پیام نمیاد؟؟؟
یعنی غیر فعال شده ؟؟؟؟
(29-04-2015، 08:47 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک نکنم دوس داشته باشه

مهم ایرانسله که فکر کنه یا نه Biggrin.gif
سلام دوستان شارژ به غیر از ماه نو نیست؟
سلام دوستان
الان اگه بزنم ماه نو شارژ میده؟
مریم سوالی بود؟ Biggrin.gif
آقا فرهاد برای روز زن فکر کنم ایرانسل جشنواره ورزش رو گذاشته بود که فقط به خطوطی که تبریک میگفت شارژ میداد و البته زود هم تا ساعت حدود 9 شب شارژش تموم شده بود Sad.gif
(29-04-2015، 09:07 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
الان اگه بزنم ماه نو شارژ میده؟

اره Shy.gif