موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-08-2015، 01:21 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبی

چه خبرا

نه خوب نیستم
چرا کم پیدا شدی؟
منو یادت میاد؟میشناسیم؟
بعضی از قدیمیایی انجمن رو میشناسم

البته فکر کنم دیگه بیشترشون نیستن
من یه پرندم آرزو دارم تو باغم باشی Biggrin.gif لیلاداز بلوک در نیاوردی ها ای خدا بلوکت کنه Biggrin.gif

والل فک کنم یکی پست های منم پاک شده من فک کردم نفرستادم هوش و حواس ندارم یعنی فحش میدادم
(24-08-2015، 01:24 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی از قدیمیایی انجمن رو میشناسم

البته فکر کنم دیگه بیشترشون نیستن
من اونموقع ها بودم
فقط اسمم عوض کردم
کورش خیلی وقته نیس
کوروش کبیر بد بخت رو گرفتن فک کنم یه 20 سال اضاف خدمت خودد... هی گفتم بچه جان نیا بشین خدمتت رو بکن عی اومد هی اومد نمیدونم زن گرفته چی شد....
(24-08-2015، 01:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه پرندم آرزو دارم تو باغم باشی Biggrin.gif لیلاداز بلوک در نیاوردی ها ای خدا بلوکت کنه Biggrin.gif

والل فک کنم یکی پست های منم پاک شده من فک کردم نفرستادم هوش و حواس ندارم یعنی فحش میدادم

حوصله چرت و پرتات ندارم
خیلی فکت میجنبه
(24-08-2015، 01:30 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-08-2015، 01:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله چرت و پرتات ندارم
خیلی فکت میجنبه

خیلی *****ی خپل Biggrin.gif

دیدم کی فحش ناموسی میداد.. Biggrin.gif بعد ب من میگه چرت و پرت Biggrin.gif

بزار کارت گیر کنه بیا فقط تا بگویمت Biggrin.gif یه چیز نهفته ای تو جمله است.. ایشالا مغز کار بده بفهمی خخخخ Biggrin.gif
بی بی اینا هم بودن اونا چی شدن؟
حیف اون 4 تا اعتباری ک قبل از اینکه اینجا بخونم حروم تو کردم Biggrin.gif خپلو Biggrin.gif
(24-08-2015، 01:35 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی اینا هم بودن اونا چی شدن؟

بی بی هم بعضی وقتا میاد ولی حرفی نمیزنه
اونموقع ها تنها ویژه ی سایت بی بی بود