موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حالا بی شوخی زهرا جون الهی عروس بشی عقدتم تو حرم اقا باشه.ماروهم دعوت کنی عروسیت کاد بهت سکه تمام بهار ازادی بدیم Blush.gif
فعلا خداحافظ دوستم Wink.gif
Blush.gif واقعا میدی؟؟
اخ جووون

بخاطر سکم ک شده بعد محرم صفر عروس میشم Blush.gif Biggrin.gif

مرسی Shy.gif
خداحافظ عزیزم Shy.gif
(03-10-2015، 12:38 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused فرشته
نمیدونستم تا این حد دست و دلبازی Tongue  Biggrin.gif

انجمن ب مدیرش میره دیگه Wink.gif  Biggrin.gif

اره مشهدم Shy.gif

احیانا منظورتون با منه دیگه Shy.gif
(03-10-2015، 02:05 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 12:38 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused فرشته

انجمن ب مدیرش میره دیگه Wink.gif  Biggrin.gif

اره مشهدم Shy.gif

دقییییییییقا
کاملا درست فهمیدی Dodgy.gif Biggrin.gif Tongue.gif
(03-10-2015، 02:11 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 02:05 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused فرشته

انجمن ب مدیرش میره دیگه Wink.gif  

اره مشهدم

دقییییییییقا
کاملا درست فهمیدی Dodgy.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif
مرسی مرسی Shy.gif Wink.gif
(03-10-2015، 02:21 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بگم بهش برسی؟؟ Biggrin.gif

حـــســیــن نیس Wink.gif Biggrin.gif

حالا دست و دلبازی؟؟ Undecided.gif Tongue.gif
(03-10-2015، 02:24 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 02:21 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بگم بهش برسی؟؟ Biggrin.gif

حـــســیــن نیس Wink.gif  Biggrin.gif

حالا دست و دلبازی؟؟ Undecided.gif  Tongue.gif
تو هم یاد گرفتیا Biggrin.gif 
خودم یادش دادم Wink.gif 

مگه شک داری؟ Undecided.gif
(03-10-2015، 02:36 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم یادش دادم Wink.gif 

Biggrin.gif Tongue.gif

اره Confused Biggrin.gif

عیدی من کو؟؟ Undecided.gif
(03-10-2015، 02:38 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 02:36 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم یادش دادم 

Biggrin.gif  Tongue.gif

اره Confused  Biggrin.gif

عیدی من کو؟؟ Undecided.gif
فردا میدم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
(03-10-2015، 02:46 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا میدم Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif

Confused خسیس
گرو کشیه انگار Undecided.gif Biggrin.gif Tongue.gif