موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Undecided.gif
(14-09-2015، 07:18 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چیزایی یادم میاد شناسه چی بود 2500 دادی. اون بود که ده تومن شارژ سه تومن؟ چون معمولا شناسه زیر  دو تومن میخرن. مهوش  به منم شارژ داشت اگه گفته هدیه که واقعا داده دینی نیست همچین اخلاقی نداشت. ای شالله که میادش باز Tongue.gif  Blush.gif

اره شارژ 10 رو 3 میداد
سلام 3 تا شناسه تخفیف شارژ 10 تومنی ایرانسل +
یک عدد شناسه تخفیف نت ایرانسل 1 گیگ روزانه + 1.5 گیگ شبانه سرویس جملک دارم
هر کدوم رو با هزار تومن شارژ ایرانسل عوض میکنم
خواستید پیام بدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-09-2015، 07:04 PM)Sanaz7090 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-09-2015، 06:58 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif سلام سرموضوعی گفت که نمیاد منم اون موقع نمیتونستم کاری کنم الان  دنبال شم کاربر ۲۲۸،  فاطمه عزیز شاید داشته باشه. اگه لطف کنه Undecided.gif

اگه یادتون باشه یه نفر یک شناسه به من داد 2500 بهش شارژ دادم اما شناسش استفاده شده بود و تو تاپیک بحث شد .خانم مهموش به زود اومد خصوصیم 3 تا شارژ بم دااد گفت بیخیال اون یارو شو منم نمیخواسم قبول کنم کلی اصرار کرد اخر قبول کردم ولی گفتم پس میدم.یه مدت انجمن نبودم حالا چن روره لستشو نگاه میکنم انلاین نشده ک شارژشو بدمش.خداکنه بیاد که زیر دینش نشم.البته  گفت شارژاشو نمیخواد و بم هدیه داده. به نظرتون اگه نیادش ک شارژشو بدم زیردینشم؟؟؟

نه Shy.gif
کسی نیس حالم بده Sad.gif
اووووف سردردم
سلااااااااام Shy.gif
امیدوارم روز خوبی باشه برای همه
سلام  Shy.gif
برای شمام همینطور  Blush.gif
تنکس
Shy.gif خوبی
اره خوبم ممنون شما خوبین؟
عالی Biggrin.gif