موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-09-2015، 02:32 PM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب دلت ـ 
ن ـ شاید اخر هفته برگردم وطن Shy.gif

باشه خوش باشی داش
(12-09-2015، 02:32 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 02:25 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 02:22 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخ حواسم نبود کفتی ن
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

حالم خوب نیس باید برم مشهد Sleepy.gif

خو برو چرا مشهد واسع زیارت؟؟؟؟

نه واس دکتر Sleepy.gif
(12-09-2015، 02:36 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 02:32 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 02:25 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 02:22 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخ حواسم نبود کفتی ن
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

حالم خوب نیس باید برم مشهد Sleepy.gif

خو برو چرا مشهد واسع زیارت؟؟؟؟

نه واس دکتر Sleepy.gif
چتع؟؟؟؟؟
(12-09-2015، 02:53 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چتع؟؟؟؟؟

چیز خاصی نیس
(12-09-2015، 08:10 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخ بازم خدا رو شکر ک من چنین حرفی نزدم که بگم پست پاک میکنی و اینا اصن نحرفیدم راجع ب شما Tongue.gif بخیر گذشت پس خخخ Biggrin.gif

حرف نزدی، حرف ک دراوردی.. Undecided.gif Undecided.gif

سلام ب همهShy.gif
چی شده مهران؟
(12-09-2015، 03:48 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده مهران؟

سلام چیز خاصی نشده
حرف چی در آوردم؟ Biggrin.gif جواب درست بده یعنی یه چیزیت میگم Biggrin.gif بگو ببینم کدوم حرف من باعث شد بره محمد؟ خخخ پوف دلتون خوشه والله اینجام شده جا؟ قهر کنید برید بیاید ناز هم دیگه رو بکشید... دنیای مجازی شده خونه زندگی والله Biggrin.gif من ک بهش حرفی نزدم اگه زدن هم خوب کردم Biggrin.gif من چی گفتم حالا؟
(12-09-2015، 03:56 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 03:48 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده مهران؟

سلام چیز خاصی نشده

سلام
کی میای مشهد؟
کدوم بیمارستان؟

(12-09-2015، 03:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف چی در آوردم؟ Biggrin.gif  جواب درست بده یعنی یه چیزیت میگم Biggrin.gif  بگو ببینم کدوم حرف من باعث شد بره محمد؟ خخخ  پوف دلتون خوشه والله اینجام شده جا؟ قهر کنید برید بیاید ناز هم دیگه رو بکشید... دنیای مجازی شده خونه زندگی والله Biggrin.gif  من ک بهش حرفی نزدم اگه زدن هم خوب کردم  Biggrin.gif  من چی گفتم حالا؟

مهم نیس..
نگفتمم ک ب مدیر چیزی گفتی..
بیخیال

فقط بعضی حرفا شوخیشم قشنگ نیس......
فردا یا پس فردا
رضوی