موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-09-2015، 03:42 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به فاطی زهرا النا مهران افراد مهمان افراد پنهان  Biggrin.gif  Tongue.gif
نه والا خوش نیستم یه بار یه چیز خواستم از انجمن شناسه هامو بخرن ازم. هیشکی عاشق چشم ابروم نبود بخره Angry.gif  Sad.gif  Biggrin.gif

اجی من یجا ک نمیشه اسم برد فروختم 1300دونه ای
امروزم یکی 1000گف میده دونه ای میخاد ک نداشتم دیگه اونجا بفروش
(10-09-2015، 03:46 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 03:42 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه والا خوش نیستم یه بار یه چیز خواستم از انجمن شناسه هامو بخرن ازم. هیشکی عاشق چشم ابروم نبود بخره Angry.gif  Sad.gif  Biggrin.gif

النا مرسی ممنون Angry.gif Biggrin.gif خودت بفهم Tongue.gif
(10-09-2015، 03:43 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 03:42 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها؟؟؟ Tongue
گفتم بیام بزنمت لهت کنم Biggrin.gif
چ حرفا Dodgy.gif Tongue Undecided.gif
منم شناسه نت و شارژ دارم
هرکی خاست بگه Shy.gif Heart.gif
سلام هر دو تا شناسه شارژ 10 تومنی رو با 3 تا شارژ همراه اول عوض میکنم
هر کس خواست پیام بده
(10-09-2015، 03:47 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 03:46 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

النا مرسی ممنون Angry.gif  Biggrin.gif  خودت بفهم Tongue.gif

مهران نشد والا تخفیف زیاد کردن داستان دارن واسه خودشون
(10-09-2015، 03:49 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هر دو تا شناسه شارژ 10 تومنی رو با 3 تا شارژ همراه اول عوض میکنم
هر کس خواست پیام بده

خوب میدهااا بفروشید بهش
(10-09-2015، 03:50 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران نشد والا تخفیف زیاد کردن داستان دارن واسه خودشون

Undecided.gif
سلام خوبید Rolleyes.gif
(10-09-2015، 03:52 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبید Rolleyes.gif

اوهو اوهو
جمع همه جمع شد Shy.gif

سلام مامانی خودم Blush.gif