موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
النا Biggrin.gif Biggrin.gif
من خودم تو سایت های زیادی دیدم گشتم ...یکبار میگن جی 7 بهتره یکبار میگن ای 7 گیجم کردن Biggrin.gif باید از نزدیک ببینم
Biggrin.gif این اقای علی اصغر میاد میخونه لااقل لایک کنه ببینیم از چی خوشش میاد درباره همون صحبت کنیم Tongue.gif Exclamation
(08-09-2015، 05:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا Biggrin.gif  Biggrin.gif
من خودم تو سایت های زیادی دیدم گشتم ...یکبار میگن جی 7 بهتره یکبار میگن ای 7 گیجم کردن  Biggrin.gif باید از نزدیک ببینم

Biggrin.gif
ولشون کن دیوونت میکنن با این نظرات برو مجتمعش بپرس
منم دوتا مدل گرند بود G531وG530انقد جرتو پرت گفتن تو سایتا یکیشو گرفتم اخر
موافقم Heart.gif Biggrin.gif
(08-09-2015، 12:46 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زهرا و مهران چی؟؟؟ Undecided.gif

چی شده؟؟؟ Confused
غیبت؟ Angry.gif  Tongue.gif

چن ساعت نبودما
چه خبرا بوده؟
چیکارکردین؟
بچه های بدی بودین؟ Tongue.gif

Biggrin.gif زهرا و مهران ................ خخخخخخ چی میخواستی باشه هیچی. غیبت Confused نه نشون به اون نشون بود.
اره ما بچه های خیلی بدییم با ما نگرد Tongue  Tongue.gif
Biggrin.gif
(08-09-2015، 06:22 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif زهرا و مهران ................ خخخخخخ چی میخواستی باشه هیچی. غیبت Confused نه نشون به اون نشون بود.
اره ما بچه های خیلی بدییم با ما نگرد Tongue  Tongue.gif

جای خالی رو با کلمات مناسب پرکن Tongue Tongue.gif
هعی داد بیداد Sleepy.gif Sleepy.gif
دیگه تـــوی دنیا ب چـی اعتباره؟
کسی ک براش مُــردی دوسـِت نداره..

منــو بغض و بــارون...
سکــوت خیابـــون..
دوبــاره شکستم چه ســاده چه آســــون....

Sleepy.gif  Sleepy.gif  گریه  گریه
Undecided.gif Undecided.gif Shy.gif