موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-09-2015، 04:51 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب همونی که یه ماه پیش برام اومد هدیه 8058 بود دیگه Biggrin.gif

افرین Biggrin.gif
خب با همون هدیشم از 2112 هدیه بگیر Tongue.gif

(06-09-2015، 04:53 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها میگم نتی که از *555*5*5# فعال میکنیم مدتش رو بسته فعلی اضافه میشه؟!

نمیدانم Cool.gif
مگه رو هدیه باز هدیه میدن؟!پیامش اومد منم کد پستی رو تایید کردم خیلی وقته خبری نشده Sleepy.gif
(06-09-2015، 04:58 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه رو هدیه باز هدیه میدن؟!پیامش اومد منم کد پستی رو تایید کردم خیلی وقته خبری نشده  Sleepy.gif

اره Biggrin.gif
خب اگه کد پستی رو خاسته ازت منتظر باش سیمات بشن 3تا Wink.gif  Tongue.gif
برا من بعد 2-3 ماه اومد
کلا یادم رفته بود Confused

دوتا دیگم باید بیاد
هنوز نیومده
5 ماه شد Biggrin.gif

صبور باش Tongue.gif
(06-09-2015، 04:58 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه رو هدیه باز هدیه میدن؟!پیامش اومد منم کد پستی رو تایید کردم خیلی وقته خبری نشده  Sleepy.gif

بله برای سیم هدیه منم بازم هدیه اومد از 2112
خخخخ تا وقتی بخواد بیاد فکر کنم کلا این شارژ رایگانا دیگه بساطش برچیده بشه Biggrin.gif Tongue.gif
Biggrin.gif افرین
دوتای منم اگه اومده بود ک الان دوتا شارژ بیشتر داشتم Wink.gif Biggrin.gif Tongue.gif
از ذخیره ی شارژم فقط دو تومن مونده Dodgy.gif
امید که امروزشارژی درکار باشه Shy.gif
(06-09-2015، 05:16 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ذخیره ی شارژم فقط دو تومن مونده  Dodgy.gif
امید که امروزشارژی درکار باشه  Shy.gif

میخای بدم بهت؟ Shy.gif

الان دارم میرم
شب اومدم میفرستم برات Wink.gif Shy.gif

فعلا Blush.gif
فدای مرامت.ن بابا لازم ندارم واسه روز نبات داغ گفتم Biggrin.gif
بسلامت زهراجون Blush.gif
توی انجمن شارژ نمیبود پرنده پر نمیزد توی سایت:-D Biggrin.gif