موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-08-2015، 07:36 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
228 تولدتون مبارک ایشالله عمر باعزت داشته باشی Shy.gif

ممنون مدیری Shy.gif
لطف کردید
Biggrin.gif
(27-08-2015، 06:48 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2015، 06:44 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2015، 06:35 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2015، 06:27 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میای چیکار؟ Confused

مگه نگفتي از وقت شوهر كردن گذشته ميام خواستگاري والا Biggrin.gif آبگوشت درست كن شبم ميام ميمونم خلاصه پيازم بخر با آبگوشت پياز ميچسبه Biggrin.gif

قربونت كينگ خوبي؟
مبارکاااااااااااااااا Heart.gif فاطمه Biggrin.gif
(27-08-2015، 08:03 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکاااااااااااااااا Heart.gif فاطمه Biggrin.gif

چي مباركه ما كه هنوز عروسُ نديديم آبگوشتُ نخورديم... گریه Biggrin.gif Tongue.gif
منظورم تولدشه Shy.gif
(27-08-2015، 08:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورم تولدشه Shy.gif

ممنووووووووون Biggrin.gif
این بالاییت خوشاله ها آجی
من شوهر پولدار میخواما Biggrin.gif
(27-08-2015، 07:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2015، 06:48 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میای چیکار؟ Confused

مگه نگفتي از وقت شوهر كردن گذشته ميام خواستگاري والا  Biggrin.gif  آبگوشت درست كن شبم ميام ميمونم خلاصه پيازم بخر با آبگوشت پياز ميچسبه  Biggrin.gif

اتفاقا ظهری دیزی خوردم خیلی چسبید Exclamation.gif
جان من منظورت تولدش بود؟ بروووو Biggrin.gif

خوشحالیم ایگه چه کنیم... Tongue.gif

آبگوشت فقط شب میچسبه ظهرا گرمه مزه نمیده خوب درو واکن من میام از ظهر هر چی مونده میخورم بعدم عروس رو میبینم Biggrin.gif لیلی Biggrin.gif
من ک پول ندارم حقیقتا Biggrin.gif پول مهم نیست مهم اخلاقه ک من دارم بیا Biggrin.gif خونوادمم خوبن Biggrin.gif