موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-09-2015، 11:24 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زمستونا تو شیراز برف میاد؟تو شهر ما شانس بیاریم تو سه ماه3بار برف میاد Undecided.gif

شيراز/ برف؟ مگه ميشه مگه داريم Biggrin.gif والله تا 2 سال پيش يه 10 سالي بود كه اصن برف نيامده بود ك خوشبختانه پارسال يعني قبل از عيد و 2 سال پيش يعني قبل از عيد قبل ترش برف آمد.. ولي به تعطيلي مدارس نكشيد

چطوري ساري Biggrin.gif
(12-09-2015، 04:01 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهم نیس..
نگفتمم ک ب مدیر چیزی گفتی..
بیخیال

فقط بعضی حرفا شوخیشم قشنگ نیس......

قيافه من به كسي ميخوره كه دارم شوخي ميكنم؟ Biggrin.gif
(13-09-2015، 12:44 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-09-2015، 12:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-09-2015، 12:12 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.چرا با گوشی و لبتاپ  نمیشه وارد سایت بشم..؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان با **** شکن اومدم... Sad.gif  Sad.gif

سلام...کوکی و اطلاعات مرورگرتون رو پاک کنید دوباره وارد بشید

همه اطلاعات مرورگر گوشی رو پاک کردم باز نشد...نمیدونم چه مشکلی داره.مرسی Undecided.gif Sad.gif Sleepy.gif

ببين اگه با كروم پي سي مياي برو از قسمت ستينگ بعد برو وارد قسمت

change proxy setting

شو وقتي زدي روي گزينه چنج پروكسي ستينگ از قسمت connections اگه با وايفاي هستي توي همون سربرگ كانشكن ها پايين رو نگاه كن پايين پايين گه نوشته LAN SETTING

بعد اول همه كادر ها رو خالي كن محض احتياط.. و بعد تيك همشونو بردار.. دقت كن هيچكدوم تيك نداشته باشند.... مربوط به پروكس سرور و اين چيزاست...

اگر با اي دي اس ال مياي تو همون سر برگ كانكشن ها توي كادر پايينش اسم كانكشني كه باهاش وصل ميشي رو اول كليك كن روش بعدم در كنار كادر گزينه SETTING را ميبيني بزن روش بغد هم تيك كادر اول و دوم را بردار دقت كن گزينه هاي
AUTMATIC DETEct setting

use automatic config scripet

use a proxy server for this connection

تيم نداشته باشدو اگر داخل كادر چيزي هست حواست باشد خالي كن...

با پي سي ممكن هم هست از رف آنتي وروس وارد ليست ده باشند كه انجمن باز نشود..

راستي ميشه بهمك اسم شيلتر شكني رو كه باهاش مياي خصوصي كن برام ممنون
با وای فای میام با مرورگر اوپرا .... Sad.gif درست نشد.. Exclamation Sad.gif Angry.gif
Undecided.gif Dodgy.gif
همه چی در امن و امان است Biggrin.gif
عاغا یکی بیاد این شارژ منو بخره :((((((
نیس ینی؟!!!!!!
بختک چرا30%عزیزم20%میفروشمش برات
البته اگه ایرانسل باشه
خخخخخخخخخخ Sad.gif
Rolleyes.gif
کسی نی امروز تنام من Sleepy.gif Sad.gif Undecided.gif