موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچها کسی شارژ همراه خط بخط نداره شارژامو فروختم الان چنتا خریدار هس همش خخخخخ تا داشتیم دیر ب دیر میخاستن
(16-09-2015، 02:34 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها کسی شارژ همراه خط بخط نداره شارژامو فروختم الان چنتا خریدار هس همش خخخخخ تا داشتیم دیر ب دیر میخاستن

چفد میخان؟
چن درصد؟ Dodgy.gif
King کجایی ؟؟؟؟
(16-09-2015، 02:35 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-09-2015، 02:34 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چفد میخان؟
چن درصد؟ Dodgy.gif
20تومن30%
(16-09-2015، 02:35 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
King کجایی ؟؟؟؟

خونشون Wink.gif Shy.gif
(16-09-2015، 02:31 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه خودم دیدم چشم حتما Shy.gif

توهم هرروز و هرلحظه هوامو داشته باش Wink.gif  Biggrin.gif

دیشب چن دقیقه نتم قط شد
تا وصل شد دیدم اومد و رفت.. Undecided.gif

737960 هم ک خودم خبرشو دادم
حالا طلسم شده ب خودم نمیرسه Angry.gif

Tongue.gif

امروزم فعال شد ب جدیدا میداد
باشه Biggrin.gif
منم جدیدم دیگه فاطمه Confused Tongue.gif
(16-09-2015، 02:37 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-09-2015، 02:35 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
King کجایی ؟؟؟؟

خونشون Wink.gif  Shy.gif

انلاین نمیشه کارش دارم
(16-09-2015، 02:36 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20تومن30%

20% کسی خاست بگو Wink.gif Dodgy.gif Blush.gif
(16-09-2015، 02:43 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-09-2015، 02:37 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
King کجایی ؟؟؟؟

خونشون Wink.gif  Shy.gif

انلاین نمیشه کارش دارم

ن نمیاد Rolleyes.gif

واجبه بگو بهش برسونم.. Shy.gif