موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منظورت از عالی خنکه؟
بله خنک Shy.gif
دلم واسه زمستون تنگ شده واسه تب و لرز کردناش Biggrin.gif
من عاشق زمستونم و کنار بخاری خوابیدناش Rolleyes.gif
زمستونا تو شیراز برف میاد؟تو شهر ما شانس بیاریم تو سه ماه3بار برف میاد Undecided.gif
اینجام ن زیاد شانسیه ولی وقتی ابتدایی بودم خ خوش میگذشت همش برف و تعطیلی مدرسها Wink.gif
من تبریز رو خ دوست دارم نمیدونم چرا Heart.gif
(12-09-2015، 11:27 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجام ن زیاد شانسیه ولی وقتی ابتدایی بودم خ خوش میگذشت همش برف و تعطیلی مدرسها Wink.gif
من تبریز رو خ دوست دارم نمیدونم چرا Heart.gif

لطف داری شیراز هم شهر خیلی خوبیه Heart.gif
یادش بخیر دوران مدرسه چه خاطراتی داشتیم Undecided.gif
سلام.چرا با گوشی و لبتاپ نمیشه وارد سایت بشم..؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان با **** شکن اومدم... Sad.gif Sad.gif
(13-09-2015، 12:12 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.چرا با گوشی و لبتاپ  نمیشه وارد سایت بشم..؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان با **** شکن اومدم... Sad.gif  Sad.gif

سلام...کوکی و اطلاعات مرورگرتون رو پاک کنید دوباره وارد بشید
(13-09-2015، 12:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-09-2015، 12:12 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.چرا با گوشی و لبتاپ  نمیشه وارد سایت بشم..؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان با **** شکن اومدم... Sad.gif  Sad.gif

سلام...کوکی و اطلاعات مرورگرتون رو پاک کنید دوباره وارد بشید

همه اطلاعات مرورگر گوشی رو پاک کردم باز نشد...نمیدونم چه مشکلی داره.مرسی Undecided.gif Sad.gif Sleepy.gif