موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-09-2015، 10:11 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه خانوم ادمین هم به جز محرومیت کاری نمیتونه بکنه.
وقتی تو شهر خودمون میتونیم بریم حضوری بدیم ترجمه کنن.چرا بیایم تو فضای مجازی ترجمه کنیم؟

لابد لیلا هم مثل من حوصله بیرون رفتن نداره Shy.gif سر پایان نامش سرش شلوغ هم هست اخه
خب پس باید انتظار همچین کارایی رو داشت.من سر خودم زیاد کلاه رفته Biggrin.gif
(07-09-2015، 10:16 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif چــــــــــــــرا مدیرا پنهان میشن چه حکمتیه  Cool.gif  Tongue.gif پویا چرا به همه میگی بهترین کاربر سایت حتی به همون خانمی که حرفش هست  Undecided.gif  Angry.gif وللی به من نمیگی من به این خوبی  Sad.gif

اخه مخفی نیایم نمیشه اسپمرها رو تشخیص داد.
نمیدونم کدوم خانومو میگی Undecided.gif
سلام
خوبید دوستان
چی شده؟لیلا چیکار کرده
(07-09-2015، 10:16 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif چــــــــــــــرا مدیرا پنهان میشن چه حکمتیه  Cool.gif  Tongue.gif پویا چرا به همه میگی بهترین کاربر سایت حتی به همون خانمی که حرفش هست  Undecided.gif  Angry.gif وللی به من نمیگی من به این خوبی  Sad.gif

بهترین کاربر انجمن Biggrin.gif Biggrin.gif

ب من گفته برو حسودی کن بدو Dodgy.gif Heart.gif
(07-09-2015، 10:11 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پویا بقیه کاربرا باید ببینن که درس عبرتی بشه و دیگه اعتماد نکنن نه اینکه همه چیو حذف کنین و همه چی برگرده به حالت اولش و حتی واسه دو روزم که شده محرومش نکنید
کلی از اعتبارای فاطمه21 رو مدیرا دادن
خو یه کاربره از همه جا بی خبر اول میاد میبینه طرف فعاله
دوم میبینه مدیرا هم بش اعتبار دادن میگه پس طرف لابد قابل اعتماده
و مثله یاسیه تفلک پوله بی زبونو میسپره دسته همچین آدمی  Angry.gif
زور داره بخدااااااااااا

موضوع حذف نشده بسته شده!!!
ادمین از اول گفته مسعولیت اعتماد با خودتونه!
(07-09-2015، 10:19 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبید دوستان
چی شده؟لیلا چیکار کرده

سلام عزیزم خوبی؟ Biggrin.gif
برو تاپیک هشدار رو بخون
یکی به منم توجه کنه Undecided.gif
لیلا هم از ادمین نخاسته پولشو براش پس بگیره مدیر جان
شما به عنوان یه مدیر حداقل کاری که میتونید انجام بدید محرومیته Undecided.gif
البته بازم هرجور خودتون صلاح میدونید
ما کاربر ساده ایم دستمون به هیچ جا بند نیس Biggrin.gif
لیلا که شیرازه مگه نیست؟
اینجا که پر از دارالترجمه هست خیلی هم عالی کار میکنن