موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-10-2015، 01:48 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهان ممنون محمد عزیز و  و ...
0212
الان بهم گفتن بردنش زندانی شهید رجایی
با اینکه به قول شما جرمش ثابت نشده مگه میشه ببرن زندان اخه ؟

خب یکم عجیبه که قبل از ثابت شدن جرمش یدفه بردنش زندان ولی شاید از قبل که سابقه داشته واسه همین بهش شک کردن و بردنش زندان تا جرمش ثابت بشه
(01-10-2015، 01:51 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 01:48 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

خب یکم عجیبه که قبل از ثابت شدن جرمش یدفه بردنش زندان ولی شاید از قبل که سابقه داشته واسه همین بهش شک کردن و بردنش زندان تا جرمش ثابت بشه

ایا راهی هست بشه خودم شخصا آمارشو دربیارم که واقعا رفته کلانتری و گرفتن و یا توی زندانه ؟
یکم عجیبه . دیروز به من گفتن از زندان بعد از قرنطینه بهم زنگ میزنه اول شمارشم 22 هست . آخه 22 طرف سعادت آباده که همون زندان اوینه
ولی الان گفت رجایی بردنش که اصلا کد 026 هست بعدش 33 هستش شماره زندانش . به نظرتون اینا باهم جور در میاد و یا فقط در حد یه حرفه
بعد یچیز دیگه یادم رفت . توی کلانتری اسلامشهر گرفتنش
(01-10-2015، 01:55 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 01:51 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212

ایا راهی هست بشه خودم شخصا آمارشو دربیارم که واقعا رفته کلانتری و گرفتن و یا توی زندانه ؟
یکم عجیبه . دیروز به من گفتن از زندان بعد از قرنطینه بهم زنگ میزنه اول شمارشم 22 هست . آخه 22 طرف سعادت آباده که همون زندان اوینه
ولی الان گفت رجایی بردنش که اصلا کد 026 هست بعدش 33 هستش شماره زندانش . به نظرتون اینا باهم جور در میاد و یا فقط در حد یه حرفه
خب شما برو توی همون کلانتری که میدونی گرفتنش ازشون سوال کن آمارشو دربیار
ممنونتون هستم بچه ها
شرمنده سرتون رو درد اوردم معذرت و تشکر
(01-10-2015، 02:08 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونتون هستم بچه ها
شرمنده سرتون رو درد اوردم معذرت و تشکر

خواهش...کمکی از دستمون بربیاد انجام میدیم تا ابهاماتتون برطرف شه
بحث جرم و جنایت تموم شد؟ Cool.gif

حالااااااا
مامان ساری ب اقاتون بگو عیدی ما فراموش نشه Dodgy.gif Wink.gif Tongue.gif
(01-10-2015، 02:24 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالااااااا
مامان ساری ب اقاتون بگو عیدی ما فراموش نشه Dodgy.gif  Wink.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
(01-10-2015، 02:29 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 02:24 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالااااااا
مامان ساری ب اقاتون بگو عیدی ما فراموش نشه Dodgy.gif  Wink.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif

این الان ابراز وجود بود Cool.gif
ینی ک عیدی میخاد Dodgy.gif Tongue.gif Wink.gif
(01-10-2015، 02:32 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 02:29 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالااااااا
مامان ساری ب اقاتون بگو عیدی ما فراموش نشه  Wink.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif

این الان ابراز وجود بود Cool.gif
ینی ک عیدی میخاد Dodgy.gif  Tongue.gif  Wink.gif
عیدی دوس داشت Biggrin.gif