موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-09-2015، 08:06 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 08:05 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 07:48 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخ همش من حرف زدم بچها ادمین خطرناک شده ن؟؟؟ Sad.gif
امروز ترسیدم پست نزاشتم اونجا

چرا؟

پسا رو پاکید و گفت ک کسی اسپم بده محرومیت کامل عصبانی بود انگاری  Tongue

Undecided.gif عصبانی که بودم خب زبون خوش متوجه نمشن هزار بار میگم اسپم ندید خواهر من برادر من اسپم ندید انگار نه انگار وقتی هم محرومشون میکنم واویلا - تازه من که فقط نمیتونم بیام پست و اسپم پاک کنم والا این سایت که رو هوا نمونده کلی کار باید روش انجام بدم تا باز بمونه Sleepy.gif مشکلات جدی هم برای آپلود سنتر پیش اومده که درگیر اون بودم ولی درست نمیشه
سلام هیشتی نیییییییییییییس
یهو اومدم سرزدم
دلم خ تنگشده واستون
ددم نیستش
دومادی انگار گرد و خاک کردی ایول داری خخخخخخخخخخخخخخ Tongue.gif
(23-09-2015، 10:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 08:06 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 08:05 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 07:48 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخ همش من حرف زدم بچها ادمین خطرناک شده ن؟؟؟ Sad.gif
امروز ترسیدم پست نزاشتم اونجا

چرا؟

پسا رو پاکید و گفت ک کسی اسپم بده محرومیت کامل عصبانی بود انگاری  Tongue

Undecided.gif عصبانی که بودم خب زبون خوش متوجه نمشن هزار بار میگم اسپم ندید خواهر من برادر من اسپم ندید انگار نه انگار وقتی هم محرومشون میکنم واویلا - تازه من که فقط نمیتونم بیام پست و اسپم پاک کنم والا این سایت که رو هوا نمونده کلی کار باید روش انجام بدم تا باز بمونه Sleepy.gif مشکلات جدی هم برای آپلود سنتر پیش اومده که درگیر اون بودم ولی درست نمیشه

حق دارید ایشاا... بچها دوس میشن با هم Shy.gif
(23-09-2015، 10:17 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 08:08 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره  Biggrin.gif  ادمین  Rolleyes.gif  Sad.gif

جانم

ناراحت نباشید Tongue.gif Angel.gif
میدونستم اس میخونی نوشتم ادمین خخخخ کاری نداشتم
عیدتون مبارک Heart.gif
عید همه مبارکـــــــــــــــــ Shy.gif
(24-09-2015، 01:44 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هیشتی نیییییییییییییس
یهو اومدم سرزدم
دلم خ تنگشده واستون
ددم  نیستش
دومادی انگار گرد و خاک کردی ایول داری خخخخخخخخخخخخخخ Tongue.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif سلام
واقعا ادمین گلی داریم قدرشو بدونیم Biggrin.gif
دوستان این پیناس پینوس ایمیلمو میزنم باز میگه فیلدو پر کن ایمیل میره چرا؟؟؟کسی میدونه؟؟؟ ایمیلم درسته
(24-09-2015، 11:15 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این پیناس پینوس ایمیلمو میزنم باز میگه فیلدو پر کن ایمیل میره چرا؟؟؟کسی میدونه؟؟؟ ایمیلم درسته

چقدر سوالتون رو سخت میپرسین Confused

الان خود همین سوال نیاز به ترجمه داره :)