موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-09-2015، 04:16 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یزدممممممم خوبععععع

نشنیدم تا حالا اما اونجا خیلی دوره واسم Sleepy.gif
ااااا همه میان یزد ک والاااا بوخدا
(12-09-2015، 04:19 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااااا همه میان یزد ک والاااا بوخدا

نمیدونم اما اونجا واسم سخته Sleepy.gif
(12-09-2015، 04:15 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2015، 04:13 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قهرم ولی اگه تهران کاری داشتی بگو ایشالله چیزی نیست

قهر نباش یهو دیدی مردم  Sleepy.gif
مرسی ممنون

Biggrin.gif آفـــرین به این روحیه .دیگه چی "چیز دیگه نبود بگی .اون که باسه همه هست بعد صدو بیست سالل Shy.gif
خواهش میکنم قابل نداره
(12-09-2015، 04:15 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ممنون

Undecided.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(12-09-2015، 04:31 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ممنون

Undecided.gif  Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif

Sleepy.gif Sleepy.gif
بزنمت؟؟ Undecided.gif
(12-09-2015، 03:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف چی در آوردم؟ Biggrin.gif  جواب درست بده یعنی یه چیزیت میگم Biggrin.gif  بگو ببینم کدوم حرف من باعث شد بره محمد؟ خخخ  پوف دلتون خوشه والله اینجام شده جا؟ قهر کنید برید بیاید ناز هم دیگه رو بکشید... دنیای مجازی شده خونه زندگی والله Biggrin.gif  من ک بهش حرفی نزدم اگه زدن هم خوب کردم  Biggrin.gif  من چی گفتم حالا؟

اولا که سلام خوبی؟ Shy.gif
دوما که تو اصلا حرفی نزدی که من بخوام برم پس خودتو ناراحت نکن Wink.gif
سوما که تو اگه هم حرفی بزنی من اصن اهمیت نمیدم Biggrin.gif
(12-09-2015، 04:45 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنمت؟؟ Undecided.gif

بزن Sleepy.gif
(12-09-2015، 04:13 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قهرم ولی اگه تهران کاری داشتی بگو ایشالله چیزی نیست

مرسی ممنون

ایشالا که خوب میشی Shy.gif