موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Tongue.gif
(25-08-2015، 01:49 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.خوش بحال مهوش که وقتی نیس دلتنگش میشن  Tongue.gif  Biggrin.gif
مردم شانس والا... Cool.gif

جگر تو ک ج نمیدی ما دلتنگت بشیم حداقل خشک میگیری  Biggrin.gif  احوال نمیپرسی سنگین هستی کلفت شدی... سایه ات سنگینه...و....

خوب فاطی خصوصی ب من بگو ببینم چ خبره من ک تهش رو در میارم فک کنم از باغ وحش ولش کردن دندونی هست.. خخخ Biggrin.gif  نزدیکش بشی دندونت میره والا اا
ابروش میره ولش بذار خوش باشه Biggrin.gif
(25-08-2015، 06:00 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابروش میره ولش بذار خوش باشه Biggrin.gif

Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
(26-08-2015، 10:37 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gif

خوب گفتم؟ Biggrin.gif حالا برو غسل كثافطط رو بكن بعد بيا پيام بده Biggrin.gif من جاي ادمين بودم هرروز اينجا رو ميشستم.. بخاطر همون موضوع تو اون تاپيك خخخخخخ Biggrin.gif
دیوونه فناتم اقااااااا Biggrin.gif
قربا نَت Biggrin.gif
منم دلم واسه ده نمکی تنگ شده
چطوری طوطی رو داری
(26-08-2015، 10:48 AM)Tofan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم دلم واسه ده نمکی تنگ شده
چطوری طوطی رو داری

چي ميگي؟ تو ديگه نخود كدوم آشي هي ميندازي خودتو يه جا.. نفخ بر انگيزي.... Dodgy.gif

آشنائي كي هستي.. s.star ها؟ من ك خوب شناختمت Biggrin.gif