موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام فرگل Blush.gif توهم روانی هستی
وقتی میبینم انلاین هستین خیالم راحته باورکنید Tongue.gif
خخخ فک کردم میگی مسلم من گفتم صاحابم پیدا کرده والا نمیدونم خودش میخواست بگه نگه... نمیدونم گفته نگفته گفت میخواد زن بگیره.. ب من ک اینجور گفت نمیدونم نیستش چی شده Biggrin.gif
گفت میخواد وارد دوره جدیدی از زندگی بشه شایدم زن رو گفت..
نه  ولی گفت زن وقتش نیست ک Biggrin.gif  خالی بندی
سلااام فرگلی خخخ والا

مچکر فاطی خخخ

خوب بیاین شروع کن Biggrin.gif ین بحث رو من ادامه میدم خخ

من آبگوشت میخوان آقا مریروز خوردم ولی هنوزم میخوان گشنمه دوس دارم گریه
Biggrin.gif Biggrin.gif ابگوشت خر است ابگوشت چیه ایییییییش بدسلیقه
دلت میاد؟ من آبگوشتای مامان با هیچی عوض نمیکنم Biggrin.gif

خوب من همهوچی دوست دارم آبگوشت در صدر جدوله... از پیتزا و ساندویچ و اینا خیلی بیشتر دوست دارم.. ترجیحش میدم تو جی دوست داری بگو بینم سلیقه تو چیه؟ Biggrin.gif یعنی میشه زن من آبگوشت ووست داشته باشه آبگوشت پز حرفه ای باشه
فاطی بوقو والله خودش گفت گفت الان نه بعدا ها... گفت 1 سال دیگه ولی مثه این ه عجله ای شد دوام نیاورد Biggrin.gif سال دیگه شاهد بچه اش هستیم باید شیرنی بده Biggrin.gif
Biggrin.gif قرمه سبزی
Biggrin.gif فست فودی
Biggrin.gif مرغ Biggrin.gif الان بازساحل میاد میگه حرفای شخصی دارن میزنن خخخخ
اووو پاشه جمعش کنه حرفای شخصی میزنن ب اون چه Biggrin.gif نیاد مگه کارت دعوت براش فرستادیم خودش اونجا اسپم میده بعد پاک میکنه فک میکنه هنره Biggrin.gif ولش کن وقت داری راجع بش میحرفی خودت خوبی؟ Biggrin.gif

فست فود نخور چاق میشی من هر چی گیرم بیاد میخورم.... ثورمه سبزی فسنجون بادمجون کوکو سبزی گوشت چمیدونم کتلت همبر فلافل همون فست فود کلا... دیگه بهت بگم کدو کشک. کدو حلیم بادمجون کشک بادمجون ماکارونی و..... همه چی چیز دیگه یادم نیس کلا غذایی نیست ک دلم هم بزنه.. ولی اگه غذا مشکل داشته باشه بشدت ایراد میگیرم.. بعضی غذاها میمونه مزه بدی میره کسی ک نمیفهمه منم میگم باور نمیکنن... مشکل فقط همینه... میخورمش ها ولی ایرادشم میگیرم.. Biggrin.gif
یکی کمکم کنه عکس پروفایلمو تغییر بدم لطفا