موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif سلام اینم سپاس عجقم
Sad.gif
سلــــــــــــم Biggrin.gif یه دوستی یه عزیزی اومده از ارسال 1 تا ارسال 4362 یه عزیز دیگرو سپاس زده Tongue.gif. اون خوبه موفق باشید Dodgy.gif Wink.gif Exclamation
چی شده فرگلء ؟ خخخ خوب من ففط دو صفحا آخر سپاس زدم... با پی سی باشم سرعتم خوب باشه از همه سماس میزنم این خیلی خوبه ک وقت میزارید با هم میحرفیم سپاس زدن از صفات بارز بندست نیگاه کنید کنار پروفایلم... چیزی از دست نمیدم شما خوشحال بشید با سپاس بییار عالیست هزیزانم با می سی باشم میزنم... الان با گوشی ام..
سپاس میزنیم هی صفحه رفرش میشه اعصاب ادم خورد میشه برای این من حوصله سپاس زدن ندارم Biggrin.gif
(31-08-2015، 10:17 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده فرگلء ؟ خخخ خوب من ففط دو صفحا آخر سپاس زدم... با پی سی باشم سرعتم خوب باشه از همه سماس میزنم این خیلی خوبه ک وقت میزارید با هم میحرفیم  سپاس زدن از صفات بارز بندست نیگاه کنید کنار پروفایلم... چیزی از دست نمیدم شما خوشحال بشید با سپاس بییار عالیست هزیزانم با می سی باشم میزنم... الان با گوشی ام..
خوبی خخخخخ نه منظورم قضیه اونا چیه که ما خبر نداریم کنجکاوم Exclamation Tongue.gif Blush.gif
(31-08-2015، 09:36 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif سلام اینم سپاس عجقم

فدایی داری نینی Biggrin.gif Heart.gif
خوب فاطمه بلد نیستی نه.... بجای اینکه مشتقیم کلیک کنی روش وسط موست یه دکمه ای هست میچرخونیش ها با اون بزن روی سپاس خخخ تو صفحه جدید باز میشه راحت.. بعدم تا سپاس شد صفحه رو ببند من تو 20 ثانیه 30 تا سپاس میزنم خخخ والله.. ممیدونم اسم دکمه وسطیه چیه... ولی وسطیه. خخخ نیگاه کن رو موست..
0212 من با لبتابم موس ندارم ک Biggrin.gif
0212 تو گوشیتو روت کردی؟
سلام...ظهر بخیر