موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-09-2015، 02:53 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداروشکر Shy.gif

چه خبرا؟
چیکارا میکنی؟
خوش میگذره؟

سلامتی میگذرونیم امروز رفتم انتخاب واحد Sad.gif باز درس
عه اون ک ابی بود Dodgy.gif Biggrin.gif Tongue.gif

افرین Blush.gif

موفق باشی Shy.gif
(10-09-2015، 02:59 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ایییییییی کلی حرف پشتش بودا Tongue  Shy.gif

افرین Blush.gif

خخخخخ همینجور واسهدتست بود Tongue.gif
(10-09-2015، 02:59 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عه اون ک ابی بود Dodgy.gif Biggrin.gif Tongue.gif

افرین Blush.gif

موفق باشی Shy.gif
سلام باشی عزیزم Heart.gif
خطای دید بود اقا Tongue Wink.gif Biggrin.gif
(10-09-2015، 03:02 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خطای دید بود اقا Tongue  Wink.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif Confused
Tongue.gif Biggrin.gif
(10-09-2015، 03:30 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا Heart.gif  Biggrin.gif
نمیدونم چرا احساس میکنم دو نفر اینجا با هم حرف نمیزنن انگار با هم  قهرن Tongue.gif  Exclamation

Biggrin.gif Biggrin.gif نه فک نکنمااااااا
(10-09-2015، 03:30 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا احساس میکنم دو نفر اینجا با هم حرف نمیزنن انگار با هم  قهرن Tongue.gif  Exclamation

Heart.gif Exclamation
کییییی قهره Biggrin.gif

کدوم دو نفر؟؟ Confused Dodgy.gif Wink.gif Tongue.gif