موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خدا صبرم همین قد بود...... گریه گریه گریه گریه

دیگه نمیتونم.. گریه گریه
دیگه نمیکشم.... گریه گریه
(10-09-2015، 05:56 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا صبرم همین قد بود...... :  گریه

دیگه نمیتونم.. گریه  گریه
دیگه نمیکشم.... گریه  گریه

اخی اجی تا تههههشو رفتم بیخی عسیسم Heart.gif  Confused  Exclamation  Sad.gif
اگه درست باشه حدسم Tongue
(10-09-2015، 06:41 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sad.gif چیه حدست؟ Huh.gif
(10-09-2015، 06:42 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 06:41 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sad.gif چیه حدست؟ Huh.gif
فراق یار Tongue
(10-09-2015، 07:04 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فراق یار Tongue

Sad.gif Sad.gif گریه
سلام
من اومدم نبودید Sad.gif
گریه گریه
چه تغییراتی Huh.gif
پویا مدیر شده Confused
سلام Shy.gif
من هستم ولی دارم میرم Shy.gif

اوهوم Rolleyes.gif
(10-09-2015، 07:30 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من اومدم نبودید Sad.gif
گریه  گریه
چه تغییراتی Huh.gif
پویا مدیر شده Confused

علیک سلام مدیر شدم تبریک نمیگی؟ Shy.gif
(10-09-2015، 07:32 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 07:30 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من اومدم نبودید Sad.gif
گریه  گریه
چه تغییراتی Huh.gif
پویا مدیر شده Confused

مبارکه
ایشالای به پای هم پیر شید Tongue.gif
زهرا جونی سلام و خداحافظ Shy.gif
(10-09-2015، 07:36 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 07:32 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من اومدم نبودید Sad.gif
گریه  گریه
چه تغییراتی Huh.gif
پویا مدیر شده Confused

مبارکه
ایشالای به پای هم پیر شید Tongue.gif
زهرا جونی سلام و خداحافظ Shy.gif

مرسی سلامت باشی Heart.gif Biggrin.gif