موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-10-2015، 07:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوگولی نیستی اصن بحث آراد ها کپم پیدایی Biggrin.gif

حواستون باشه مس محمد خواست بگه سید هستم Biggrin.gif

بابا یه دفعه من برا گوشیم گذاشتم دور از جونت..خخخ ناموسن برو هنوز هست 10 تومن گذاشتم ... 5 نفر فقط خصوصی دادن ب زور ازم گرفتن خخخ  Biggrin.gif

شد 15 تومن /بدون فرعه کشی گرفتن نامردا Biggrin.gif
اکثرا نت ندارم
بی نصیبم از همه چی
(02-10-2015، 07:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوگولی نیستی اصن بحث آراد ها کپم پیدایی Biggrin.gif

حواستون باشه مس محمد خواست بگه سید هستم Biggrin.gif

بابا یه دفعه من برا گوشیم گذاشتم دور از جونت..خخخ ناموسن برو هنوز هست 10 تومن گذاشتم ... 5 نفر فقط خصوصی دادن ب زور ازم گرفتن خخخ  Biggrin.gif

شد 15 تومن /بدون فرعه کشی گرفتن نامردا Biggrin.gif

نه بابا شایعه پراکنی نکن کی گفت سیده Biggrin.gif

گوشیتم مبارک ایشالا یه بهتر و بالاترشو بگیری Heart.gif

حالا سر کیسه رو شل کن بیشترش کن دل بچه هارو شاد کن Biggrin.gifمن که خودم نمیتونم شرکت بخاطر دله بچه ها میگم Biggrin.gif
ای بابا بی نتی بو چیزیه خانوم خوشوقت میشویم بیای فاطمه خوشحال میشه من ک نامحرمم نمیتونم خوشحال بشم بدبختانه زبون Heart.gif
فاطمه جای من خوش حال شو عمو ببینه ؟ خخخ Biggrin.gif

محمد گوشیمو ک 8*9 ماهه خزیدم پیر شده مگه یاد نداری خودت بهم معرفیش کردی بی دین Biggrin.gif خخخ گالکسی ای 7 گفتی بگیر همونع...

والله چیزی تهش نیست خخخ Biggrin.gif خودت چرا دروغ میگی مگه جته شرکت کن هزار تومن ک مدیر و کاربر نداره قرعه کشیه خخخ بیا شرکت کن بابا ترس نداره ک اگه بردی چه اشکال داره خخ Biggrin.gif
(02-10-2015، 07:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا بی نتی بو چیزیه خانوم خوشوقت میشویم بیای فاطمه خوشحال میشه من ک نامحرمم نمیتونم خوشحال بشم بدبختانه زبون Heart.gif

Shy.gif از زبون خودت حرف بزن
(02-10-2015، 07:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خوشحال شی من راضی ام
0212 قرعه کشی بمناسبت هفته نیروی انتظامیه عایا Undecided.gif Tongue.gif
آخه فردا هفته نیروی انتظامی شروع میشه Biggrin.gif
مرسی سوگولی خخ Biggrin.gif

نه بابا قرعه کشی مناسبتی نداره مناسبتش همون صلواته Biggrin.gif
(02-10-2015، 07:17 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه جای من خوش حال شو عمو ببینه ؟ خخخ Biggrin.gif

محمد گوشیمو ک 8*9 ماهه خزیدم پیر شده مگه یاد نداری خودت بهم معرفیش کردی بی دین Biggrin.gif  خخخ گالکسی ای 7 گفتی بگیر همونع...

والله  چیزی تهش نیست خخخ Biggrin.gif  خودت چرا دروغ میگی مگه جته شرکت کن هزار تومن ک مدیر و کاربر نداره قرعه کشیه خخخ بیا شرکت کن بابا ترس نداره ک اگه بردی چه اشکال داره خخ Biggrin.gif

نه یادمه تاپیکی زدی مشاوره خواستی منم بهت معرفی کردم ولی نمیدونستم اینقدر حرف گوش کن باشی Biggrin.gif
نه من شرکت نکنم بهتره شانس بقیه بیشتر میشه هرچند دوس دارم شرکت کنم ولی نمیکنم Biggrin.gif
سلااااااااااااااااااااااااام
عیدتون مبارکککککککککک
زهرا سید بمنم عیدی نداد خخخخخخخخخخخ
من ف درگیرم عروسی پشت عروسی آخریشم عروسی عمه جانه واااااااااااای
شبخوش