موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif خوش ب حالت Biggrin.gif من چرا نه خستمه نه اعصابم خورده Biggrin.gif
خخخخخخخخخخ Biggrin.gif
اونموقع که رفتم گفتم رقیبم شب و روزش به خوشی میگذرد

ولی الان که اومدم میگم نمیزارم که رقیبم شب و روزش به خوشی بگذرد Biggrin.gif

سلام من اومدم Heart.gif

فدای معرفت اون کاربرانی که از روز رفتنم هی اس میدادن که برگرد برگرد منم بخاطر اونا برگشتم Heart.gif Biggrin.gif
mohammad.omv Shy.gif
(21-09-2015، 01:21 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من اومدم Heart.gif

فدای معرفت اون کاربرانی که از روز رفتنم هی اس میدادن که برگرد برگرد منم بخاطر اونا برگشتم Heart.gif Biggrin.gif

حالا راستشو بگو كدوم دختر شمارتو داشت  Biggrin.gif   Heart.gif  ما كه شمارتو نداشتيم ولي به يادت يه كارائي كرديم ك بياي سپيده سر زد نيومدي...  Biggrin.gif  ولكام بك  Heart.gif  Biggrin.gif
خووووووووش اومدی محمد Wink.gif Blush.gif
(21-09-2015، 11:50 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2015، 01:21 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من اومدم Heart.gif

حالا راستشو بگو كدوم دختر شمارتو داشت  Biggrin.gif   Heart.gif  ما كه شمارتو نداشتيم ولي به يادت يه كارائي كرديم ك بياي سپيده سر زد نيومدي...  Biggrin.gif  ولكام بك  Heart.gif  
Undecided.gif Undecided.gif
(22-09-2015، 10:44 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خووووووووش اومدی محمد Wink.gif  Blush.gif

مرسی مرسی Wink.gif Shy.gif
(22-09-2015، 01:35 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2015، 10:44 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بش برسی بش برسی Biggrin.gif Biggrin.gif
(22-09-2015، 01:37 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2015، 01:35 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بش برسی بش برسی  Biggrin.gif  Biggrin.gif
تو منتظری تا من این کلمه رو بگم که بیای چیزی بگی Biggrin.gif