موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام لیلا چه عجب خوبی؟ Shy.gif
(29-09-2015، 09:16 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چطورین

سلام آجی لیلا چه عجب اومدی Undecided.gif
(29-09-2015، 08:58 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 02:37 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

100 درصد که تعریف بود خخخ  Biggrin.gif  مدیر ارشد دید حذف نکرد ، الان مدیردرجه پایین تر  میگیره مدیر ارشد رو هم حذف میکنه خخخ Biggrin.gif

کسی از مدیرا که نبود من ک نفهمیدم کی پاک کرد چی شد فقط همون یه دونع بود اگه من اشتباه میکنم من معذرت Biggrin.gif
پس آورین که تعریف کردی...همیشه تعریف کن Biggrin.gif
هی خدا
(29-09-2015، 03:09 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدا

چی شده اجی؟ Heart.gif
حق داره این دلم که بیقرارته

میدونم که بی قراریامو یادته

یادمه میگفتی تا همیشه یادمی

آسمون اگه زمین بیاد کنارمی
Sleepy.gif Sad.gif
(29-09-2015، 12:23 PM)زنفون2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
grin.gif:
خخخ بابا من اشتباه کردم این مجتبی شاخه Biggrin.gif  من کوچیک همتونم هستم خوبه؟ خخ اگه راحت میشی هزاران بار غلط کردم غلط کردم خخ

عزیزم ادمین  مجبوره هر کس و ناکسی رو مدیر کنه Biggrin.gifبعضیا با داشتن شایستگی و لیاقت مدیر میشن.. بعضی ها هم مجبورن وزن کنه اندازه وزنش مدیر کنه خخ  Biggrin.gif   برای همین مجبوره بگه بیا مدیر شو... تنم اراده کنم مدیر میشم چون دلشاد بهم گفته بود ولی خوب جون وقت ندارم حوصلشو هم ندارم Biggrin.gif

آقا این شاخه من کوچیک همتونم هستم خخ Biggrin.gif

غلط کردم بد تر از همه جنگ داخلیه والله بیخیال معذرت خخ Heart.gif  Biggrin.gif
خواهش محمد Biggrin.gif

خوبی لیلون؟ نیسی اصن 3 روز پیش فسا بودم خخخ خیلی هوا گرمه عخخخخ رفتم  بازار فسا بعد اینکه اون دو سه تا پرنده فروشی نکنه واسه شوهر عمت بود یا شوهر خالته؟ Biggrin.gif
اینجا هم دعوا میکنید Undecided.gif Undecided.gif Biggrin.gif
سلام ادمین یه سوالی دارم . اعتبار چیه ؟