موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif ببخشید دوستان من میرم بازم میام Blush.gif
(26-08-2015، 12:52 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-08-2015، 12:49 PM)elenajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-08-2015، 12:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها ولی خیلی آشنان این عروسکا خحح

درود بر النا خوبی؟ خخ Biggrin.gif  کارت درست شد؟ دیگه ادمین راهنمائی کرد اصل رو گذاشتیم روی درست بودن کار اگه برنامه دروپ باکس درست نشد بگو برم ببینم... چطوری است.. خوبی معرفی نمکنی جانم
سلام آقای 0212 مرسی شما خوبی؟
نه متاسفانه درست نشد همونجوریم که گفتم گزینه ی حذف نداره و فقط گزینه ی دانلود داره واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم Undecided.gif

ایشون آقا نیستن که Tongue.gif

وای نمیفهمم یعنی چی...اخه طرز حرف زدنشون مثل اقاست
مچکر عزیزن خخخ من مذکرم حالا یا مونث Biggrin.gif چ فرق خخخ محمد هستم عزیزان. چشم نیگاه میکنم ببینم چی دستگیزم میشه... با پی سی میتونی بیای گوشیت اندروید النا؟
بعضیا تایپ کردنشونم لهجه داره Undecided.gif

اوه مای گاد Biggrin.gif
منو میگی؟ Biggrin.gif یعنی چشم من این عکس پروفایلت گرفته Biggrin.gif

زنگ نزدی ببینی تو صدا چ لحجه ای دارن خخخ بچه کجایی دختر جان معرفی کن عزیزان معرفی کنید Tongue.gif
بنده همشهری فاطی جان و دوست ایشون هستم آقای مجهول الهویت Biggrin.gif
(26-08-2015، 03:49 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مچکر عزیزن خخخ من مذکرم حالا یا مونث Biggrin.gif چ فرق خخخ محمد هستم عزیزان. چشم نیگاه میکنم ببینم چی دستگیزم میشه... با پی سی میتونی بیای گوشیت اندروید النا؟

اره گوشیم اندروید هستش اندروید 4.3...مدل گوشی هم note 2 هست
جان من؟ فاطی کجاست؟ من محمدم شیراز 21.. ولی هنوز نمیشناسم خودتو معرفی کن فاطی رو ک میشناسم خخخ

میتونی ب پی سی هم بیای النا؟ اوکی چک میکنم صبر نت داغون است... اگه کاری بتونم بکنم حتما... اگه ن ک لابد بلد نیستم.. Tongue.gif
(26-08-2015، 04:18 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جان من؟ فاطی کجاست؟ من محمدم شیراز 21.. ولی هنوز نمیشناسم خودتو معرفی کن فاطی رو ک میشناسم خخخ

میتونی ب پی سی هم بیای النا؟ اوکی چک میکنم صبر نت داغون است...  اگه کاری بتونم بکنم حتما... اگه ن ک لابد بلد نیستم.. Tongue.gif

اره میتونم بیام مشکلی نیست میسی Shy.gif
سلام.
دوستان عزیزم عیدتون مبارک Heart.gif
زهرا,فاطی,فاطمه,ساری جون,اقا مهران,اقامسلم و...
یادتون بخیر... Sad.gif