موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مامانم خونه نیست زنجبیل نمیدونم کدومه Sad.gif Biggrin.gif
ژل ميخك و اين چيزا فيلمه.. من همشو امتحان كردم قرص مترونيدازول هم بخور + كپسول آموكسي سيلين 500 چرك خك كنه تازه شدي مثه من... تازه من دندونم 3 روز پيش كلا كنده شد.... گریه ميخندم شبيه معتادام Biggrin.gif Dodgy.gif
(23-09-2015، 07:31 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مامانم خونه نیست زنجبیل نمیدونم کدومه Sad.gif Biggrin.gif

تو به عنوان يه زن خانه دار نبايد بدوني زنجبيل كدومه كجاست چيه؟ از بوش كه ميفهمي؟ اگه نميدوني اي دندونت خوب نشه .. Biggrin.gif

نه دواي دردش همونه اگه ميتوني برو از مغازه بگير مطمئن باش خوب ميشي از اينكه اعتقاد دارمن شب هوا تاريكه و روز روشن بيشتر معتقد و مطمئنم ك خوب ميشي Biggrin.gif Heart.gif
معتاد خخخخخخخخ Biggrin.gif Tongue
(23-09-2015، 07:19 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا چایی و نمک رو باهم بذارم یا یکیشو بذارم؟
با هم اجی نمکش زیاد باشه زنجبیل تیزه میسوزه ک دهن ادم Undecided.gif
(23-09-2015، 07:31 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مامانم خونه نیست زنجبیل  نمیدونم کدومه Sad.gif  Biggrin.gif
بوش تابلوس کدومه Biggrin.gif تیزه
انقد نفر یکی پست نمیزاره عجب دارن چیکار میکنن Undecided.gif
خخخخخخخ همش من حرف زدم بچها ادمین خطرناک شده ن؟؟؟ Sad.gif
امروز ترسیدم پست نزاشتم اونجا
استادان گرامی چای خشک گذاشتم ببینم چی میشه Biggrin.gif
زنجبیل نداریم Sad.gif Shy.gif
ب امید خوب شدن دیشب ک مردم تا صبح
(23-09-2015، 07:48 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخ همش من حرف زدم بچها ادمین خطرناک شده ن؟؟؟ Sad.gif
امروز ترسیدم پست نزاشتم اونجا

چرا؟