موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-08-2015، 09:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه برام دعا کنید ممنون Undecided.gif

چشم عزیزم محتاجیم ب دعا Heart.gif
چش چي شده ف اطي؟ Biggrin.gif Heart.gif ايشالا طوري نيست
خودمم نمیدونم والا فقط میدونم بلاتکلیفم Sad.gif
(24-08-2015، 09:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودمم نمیدونم والا فقط میدونم بلاتکلیفم Sad.gif

همين؟ گفتم نَم چت شده... خخخخ

بيخيال بابا زندگي همين چيزاست مگه چي ميخواي ديگه داره خوش ميگذره Biggrin.gif Heart.gif Angel.gif
Biggrin.gif Sad.gif نیدونم والاااا تو الکی خوشیپسرخوشجل
(24-08-2015، 09:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Sad.gif نیدونم والاااا تو الکی خوشیپسرخوشجل

Biggrin.gif متلك ميگي پسر خوشگل تو ك خيلي خوشتري اينجوري ميندازي Biggrin.gif Biggrin.gif خره تك ميخواي ها كاش منم الان حس تورو داشتم هيچ مشكلي نبود ولي ناراحت بودم خخخخ الان من دقيقاً برعكس توام.. مشكل دارم ولي دلم خوشه... Biggrin.gif سكي بچه ها بود پارسال پدرش مرد behnaz بود mahnaz بود چي شد كسشي ازش خبر نداره؟ هعي دل.و. بيچاره پدرش كليه اش خراب بود آخر سر هم افتاد مرد... (,)_(,)
آنجل چرا تعريف نميكني؟ الان فقط من و توييم تعريف كن نترس نمك گير نميشي كه Biggrin.gif Heart.gif از منم نترس پسر خوبي ام بابا جان Biggrin.gif Biggrin.gif Angel.gif
سلام دوستان
همین الان از زیارت شاهچراغ اومدم خیلی خوب بود جای همتون خالی بود
شماهارو هم دعا کردم Heart.gif
فاطمه زیارت قبول Blush.gif
(24-08-2015، 10:08 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
همین الان از زیارت شاهچراغ اومدم خیلی خوب بود جای همتون خالی بود
شماهارو هم دعا کردم Heart.gif

مرسي منم از منشهد اومدم همه دعا كردم Biggrin.gif ولي تورو سفارشي دعا كدم من شاهچراغ دوست دارم الان 1 سال 2 ساليه نيامدم... Biggrin.gif Heart.gif