موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-08-2015، 10:10 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه زیارت قبول Blush.gif

ممنون عزیزم
خوبی اجی؟
(24-08-2015، 10:13 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-08-2015، 10:08 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
همین الان از زیارت شاهچراغ اومدم خیلی خوب بود جای همتون خالی بود
شماهارو هم دعا کردم Heart.gif

مرسي منم از منشهد اومدم همه دعا كردم  Biggrin.gif  ولي تورو سفارشي دعا كدم من شاهچراغ دوست دارم الان 1 سال 2 ساليه نيامدم... Biggrin.gif  Heart.gif

لطف کردید
این روزا خیلی صفا داره زیارت رفتن
حتما برید شما که نزدیک هستی
ممنون بدک نیستم Biggrin.gif
(24-08-2015، 10:16 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بدک نیستم Biggrin.gif

از بلاتکلیفی دراومدی؟
عزیزم بلاتکلیفم نه کلافه Biggrin.gif این کلافگیم مربوط ب یه موضوعیه خداکنه حل شه
(24-08-2015، 10:23 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم بلاتکلیفم نه کلافه Biggrin.gif این کلافگیم مربوط ب یه موضوعیه خداکنه حل شه

اها ببخشید
بلاتکلیفی بده
نکنه میخوای شوهر کنی Biggrin.gif
نه بوبو Biggrin.gif خندم گرفت ازحرفت فاطمه
(24-08-2015، 10:23 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ميدونم چي شده يا يكي ميخواد بياد خواستگاري هنوز معلوم نيست كي بياد... يا يكي اومده هنوز معلوم نيست كيه چيكارست .... يا ميخواي نامزدي كني ولي نميشه نميدوني چيكار كني؟ Biggrin.gif چرا بلاتكليفي؟ يا شايدم ميخواي بري سركار ولي كار گيرت نمياد Biggrin.gif
(24-08-2015، 10:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بوبو Biggrin.gif خندم گرفت ازحرفت فاطمه

چروووو Huh.gif Biggrin.gif
نه محمد اینا نیست خخخخ Biggrin.gif ب خودتون فشار نیارید