موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-09-2015، 03:21 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-09-2015، 03:19 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لو دادی Undecided.gif

Confused خودت ک گفته بودی Tongue
اولی ک اومدی Sleepy.gif

واقعا؟ Undecided.gif

حواس پرت شدم Biggrin.gif
(11-09-2015، 03:22 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-09-2015، 03:20 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-09-2015، 03:18 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش این مهمونه همونی باشه ک میخام... Tongue

خدایا؟ Sad.gif

خواستگار قراره بیاد؟؟؟؟ Wink.gif

ن خواستگار کجا بوده
این مهمون اینجارو میگم Sleepy.gif

اوکی ..... Biggrin.gif
اگه اومد تنبیهش کن ......
بوووووس من برم استراحت
بای
(11-09-2015، 03:25 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا؟ Undecided.gif

حواس پرت شدم Biggrin.gif

ن پس لابد من علم غیب دارم ک کجا رفتی Confused
(11-09-2015، 03:25 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوکی ..... Biggrin.gif
بوووووس من برم استراحت
بای

کیو؟
تنبیه چرا؟ Confused

برو شب خوش Sleepy.gif
(11-09-2015، 03:27 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-09-2015، 03:25 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوکی ..... Biggrin.gif
بوووووس من برم استراحت
بای

کیو؟
تنبیه چرا؟ Confused

برو شب خوش Sleepy.gif

برووووو منو دیگه سیاه نکن ....... Biggrin.gif
خودت میدونی کیو میگم .......
تنبیه بخاطر دیر اومدنش.......
شب شما هم بخیر بای
(11-09-2015، 03:26 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-09-2015، 03:25 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا؟ Undecided.gif

حواس پرت شدم Biggrin.gif

ن پس لابد من علم غیب دارم ک کجا رفتی Confused

شاید نمیدونم Biggrin.gif
(11-09-2015، 03:29 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب شما هم بخیر بای

سپردتم دست خدا.... Sad.gif
بیخی
شبت بخیر

(11-09-2015، 03:29 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید نمیدونم Biggrin.gif

Confused
(11-09-2015، 03:32 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-09-2015، 03:29 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب شما هم بخیر بای

سپردتم دست خدا.... Sad.gif
بیخی
شبت بخیر

(11-09-2015، 03:29 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید نمیدونم Biggrin.gif

Confused
Tongue.gif Biggrin.gif
بریم؟؟ Rolleyes.gif
(11-09-2015، 03:36 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بریم؟؟ Rolleyes.gif

موافقم صد در صد Biggrin.gif