موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نوشتم میسی Shy.gif
صلواتم فرستادم
مرسیییی خانوم راستی کپی شناسنامه فراموش نشه خخخخ عکس 3 در 4  Biggrin.gif  برادران عزیز ک نیستن اینجا ولی اگه اومدن کارت پایان خدمت یا معافیت  Biggrin.gif
Biggrin.gif Rolleyes.gif چ سخت میگیری
سلام عیدتون مبارک Heart.gif

ممد میگم سید هستی؟اخه اگه سیدی 5 تومن کمه Biggrin.gif
حق با مدیر ارشد هست Biggrin.gif
(02-10-2015، 06:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Rolleyes.gif چ سخت میگیری

Biggrin.gif شوخی کردم بابا خخخ Biggrin.gif دو یوزره هم اومدین عیبی نیس خخخ
نه محمد سید نیستم خخخ چند خوبه مثلا Biggrin.gif میدونی قرعه کشیا با فاصله باشه بهتره خخخ باید هرزگاهی یهویی یهوحالی کرد یه شبه همه حالش تموم میشه میره خخخ Biggrin.gif 5 تومن حالا 5 تومن یه وقتی دیگه چبدونم Tongue.gif سید ها گناه کردن مگه خخخ
چ جالب
(02-10-2015، 06:54 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه محمد سید نیستم خخخ چند خوبه مثلا Biggrin.gif  میدونی قرعه کشیا با فاصله باشه بهتره خخخ   باید هرزگاهی یهویی یهوحالی کرد یه شبه همه حالش تموم میشه میره خخخ Biggrin.gif  5 تومن حالا 5 تومن یه وقتی دیگه چبدونم  Tongue.gif  سید ها گناه کردن مگه خخخ

دوتا بهش اضافه کن بشه 7 تا اگه هم شد 10 تا که چه بهتر Biggrin.gif
از من یاد بگیر وقتی میزارم 7 تا میزارم Biggrin.gif
سوگولی نیستی اصن بحث آراد ها کپم پیدایی Biggrin.gif

حواستون باشه مس محمد خواست بگه سید هستم Biggrin.gif

بابا یه دفعه من برا گوشیم گذاشتم دور از جونت..خخخ ناموسن برو هنوز هست 10 تومن گذاشتم ... 5 نفر فقط خصوصی دادن ب زور ازم گرفتن خخخ Biggrin.gif

شد 15 تومن /بدون فرعه کشی گرفتن نامردا Biggrin.gif