موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-09-2015، 05:02 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ادمین یه سوالی دارم . اعتبار چیه ؟

سلام

اعتبار چیزیه که کاربران براساس گذاشتن مطالب مفید و برای تشکر به همدیگه میدن...مثلا اگه کاربری مطلب مفید بزاره و یا ترفند کارآمدی بزاره کاربران برای تشکر از اون بهش اعتبار میدن و همچنین اگه شارژی بزاره برای تشکر و برای تشویق کردن کاربر بهش اعتبار میدن
(29-09-2015، 05:14 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 05:02 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

اعتبار چیزیه که کاربران براساس گذاشتن مطالب مفید و برای تشکر به همدیگه میدن...مثلا اگه کاربری مطلب مفید بزاره و یا ترفند کارآمدی بزاره کاربران برای تشکر از اون بهش اعتبار میدن و همچنین اگه شارژی بزاره برای تشکر و برای تشویق کردن کاربر بهش اعتبار میدن

و گر اسپم بده و همش بحث راه بندازه و متلک به کاربری بگه آیا مستحق منفی نیست ؟
(29-09-2015، 05:16 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 05:14 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

و گر اسپم بده و همش بحث راه بندازه و متلک به کاربری بگه آیا مستحق منفی نیست ؟
بله اگر متلک بندازه و اسم کاربری رو بیاره بله
والله مجتبی بعضی وقتا من غلط کردم تو درست میگی یه معنی دیگه میده به کارات برس وقتتو با من خراب نکن خخخ تو درست میگی خیلی زحمت کشیدی میدونم.. اخراج شدنتم برای همین زحمات زیادیه زحمات رو تصمیم گرفتن از رو دوشت بردارن اخراجت کردن Biggrin.gif بیخیال مرسی از اینکه وقتتو خراب نمیکنی و جوابمو نمیدی خخخ نمیخام سر مردم رو رد بیارم یعنی میدونی و میشناسیم....میشورم،میزارم کنار!

الانم کوتاه اومدم خوشحالی ک چیزی نگفتم خخخ Biggrin.gif
به تو احترام نمیزارم ولی به وقت و اعصاب بقیه کاربرا احترام میزارم و ادامه نمیدم خخخ Biggrin.gif
معذرت از اوستان بحث شد Biggrin.gif
والله فحش هم بدی دیگه ج نمیدم بخاطر دوستان حوصلشون سر بردیم معذرت عزیزان Heart.gif Biggrin.gif
تو خوبی Biggrin.gif
سلام فاطی خوبی ؟ دندونت چی شد دخته Biggrin.gif
تولدم مبارک ..... Biggrin.gif Heart.gif
تولدت مبارک آجی Blush.gif  Heart.gif
کیک تولدت کو Undecided.gif  Biggrin.gif
(30-09-2015، 10:59 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولدم مبارک ..... Biggrin.gif  Heart.gif

Heart.gif تــــولـــــ♥ــــدت مبـــ♥ـــارکــــ Heart.gif
(30-09-2015، 11:06 AM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولدت مبارک آجی Blush.gif  Heart.gif
کیک تولدت کو Undecided.gif  Biggrin.gif

مرسی قربونت عزیزم .....
اینم کیکم ...... Tongue.gif

Highslide JS

(30-09-2015، 11:27 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 10:59 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولدم مبارک ..... Biggrin.gif  Heart.gif

Heart.gif تــــولـــــ♥ــــدت مبـــ♥ـــارکــــ Heart.gif

میسی عجقم قوبونت ...
بوس بوس