موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-08-2015، 01:36 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف اون 4 تا اعتباری ک قبل از اینکه اینجا بخونم حروم تو کردم Biggrin.gif خپلو Biggrin.gif

خودتی خپل
دختر ابرو نازک
(24-08-2015، 01:34 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-08-2015، 01:30 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-08-2015، 01:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله چرت و پرتات ندارم
خیلی فکت میجنبه

خیلی *****ی خپل Biggrin.gif

دیدم کی فحش ناموسی میداد.. Biggrin.gif بعد ب من میگه چرت و پرت Biggrin.gif

بزار کارت گیر کنه بیا فقط تا بگویمت Biggrin.gif یه چیز نهفته ای تو جمله است.. ایشالا مغز کار بده بفهمی خخخخ Biggrin.gif

من دخترخوفیم
اصلأ فحش بلد نیستم
Biggrin.gif میخوای عکس بگیرم از صفحه گوشی بزارم اینجا ببینیم چی گفتی ادمین کلا اخراج کنه دوتامون Biggrin.gif
تهمت نزن
گناه داره
Biggrin.gif لا اله الا الله
چرا همه باهم بحث میکنن چه اینجا چه تاپیک شارژ....
باهم دوست باشین خب Sad.gif
(24-08-2015، 09:00 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا همه باهم بحث میکنن چه اینجا چه تاپیک شارژ....
باهم دوست باشین خب  Sad.gif

ليلا نميزاره نَه  Biggrin.gif  ليلون ليلا ليلا ليلا آرومه جونُم ليلا  Biggrin.gif  ليلا ليلا ليلا شيرين زبونُم ليلا Biggrin.gif هميشه عاشق و دل نِگرونُم ليلا Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
خوبي آنجل ؟ فرشته ي؟ Biggrin.gif Heart.gif
(24-08-2015، 09:03 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبي آنجل ؟ فرشته ي؟  Biggrin.gif  Heart.gif

ممنون خوبم.
دوستان میشه برام دعا کنید ممنون Undecided.gif