موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-09-2015، 12:01 AM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما دستش خورده داش محمد دیگه تکرار نمیشه حالا شما ببخش حتما نشناخته فک کرده اسپمه :‏))))

Biggrin.gif حالا كه كاريش ندارم  كلا كاري ب كسي ندارم مگه بيكارم/والله حرفي هم نميزنم ك خلاف حق باشه...... خودش ميدونه والله مجتبي ك الان ميگه رفيق ماست و.الله  ناموسا نميدونم بودي نبودي ...... هفته اي 1 بار بي برو برگرد 7 روز منو ارخاج ميكرد دليلشم اين بود ك زام خوشش نميامد ..... چرا چون چهار تا حرف بهش ميزدم.هي انقد منو اخراج مكرد آخر خودشم اخراح شد قشنكگ ديگه الان با يوزر اصليشم نميا....خخ حالا م ميكه دشمن ما نيست نميدونم والله ما مشكلي ندرايم هر سال بايد بگيم قربون پارسال  Biggrin.gif  Heart.gif
دیگه شده باید دلشاد بیشتر نظارت داشته باشه حالا دیگه شده فردا کلاس نداری تا الان بیداری داداش :‏)‏‏)))
از این داش مهران خبری نیست کم پیدا شده پای ثابت این تاپیک بود
داداش مرسی بابت اعتبار وجودخودت اعتباره فرومه تا یه ساعت دیگه از خجالتت در میام :‏)‏‏)‏‏))
(28-09-2015، 11:58 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 11:51 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چی شده داش محمد خوبی :‏)‏‏)‏‏)

سلام مخلصيم شما خوبي؟  Biggrin.gif  Heart.gif  هيچي جون تو چي،زي نگو ،الان پاكت ميكننخخخخ  Biggrin.gif  الكي///////

هيچي بابا جان يه دو خط راجع به كد شارژ حرفيديم ناموسن ما ماهي يه بار  ميحرفيم اينم يه مدير آوردن َجو گيره خيلي Biggrin.gif  والله من نديدم يه بار اين محمد مدير ارشد  الكي  بپاكه!  

حتي با اينكه فكر ميكنم مطمئن نيستم يه موقع يه بحثي شد توي يكي گروهاي واتساپ فك كنم اين محمدم در مقابل ما بود ولي بيا ببين انجمن چطو.ريه چطور رفتار ميكنه

به نظر من مدير بايد لايق و صبور باشه اگه ادمين دلشاد بخواد اينجوري بپاكه ك كل يوزر ها تا حالا پاكيده شده بودن /  بعضياااااااااا تازه عضو  شدن نديدن.... ما كه يه ساله عضو هستيم اينجا مساويست با

360 روز حداقل 300 تا 24 ساعت اينجا رفتيم و اومديم ديديم چي ب چيه خخخخخخخخ  Biggrin.gif  چيكار كني چي ميشه.. خودش ميدونه حاالا Biggrin.gif
الان از من تعریف کردی؟ Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
خخخ مجتبی این تویی؟ اون یوزر ایسوست چرا اخراج شد؟ ما بحثمون با یکی دیگست تو چرا بحث میکنی.. خخخ مثال زدم Biggrin.gif بنده خدا من یوزرم یه ساله شده ولی تو اخراج شدی این وسط من سوختم کاملا هم درسته Biggrin.gif ...

اون موقع ها من نمیسوختم ولی منتظر بودم ببینم چی ب سرت میاد ک اومد ناراحت نشو اینا بحثای گذشتس خوبه خودت چند وقت پیش پیام دادی گفتی من باهات مشکلی ندارم شاخم میزنی Biggrin.gif

من فقط مثال زدم گفتم کسی ک اینقدر گیر باشه خودش یه روزی کله پا میشه.... Tongue.gif  نگفتم که مجتبی بد... خخخخ Biggrin.gif

کلا هر جا زیادی گیر بدی خودتم کله پا میشی من ک بحثی باهات ندارم ولی خودتم یادت نرفته هفته ای یه بار منو بی دلیل اخراج میکردی Biggrin.gif
(29-09-2015، 12:20 AM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این داش مهران خبری نیست کم پیدا شده پای ثابت این تاپیک بود

خخخخ جواب قبل اینکه نه بابا من هنوز انتخاب واحدم نکردم پارسال آذر رفتم انتخاب واحد اواخر آذر رفتم کلاس خخخخ
Biggrin.gif کلاس فعلا نمیرم اگه اوسستا نزنگه خخخ بعد اینکه
مهران اینام لابد میرن مدرسه ندونبه والله Biggrin.gif
(29-09-2015، 02:37 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

100 درصد که تعریف بود خخخ Biggrin.gif مدیر ارشد دید حذف نکرد ، الان مدیردرجه پایین تر میگیره مدیر ارشد رو هم حذف میکنه خخخ Biggrin.gif

کسی از مدیرا که نبود من ک نفهمیدم کی پاک کرد چی شد فقط همون یه دونع بود اگه من اشتباه میکنم من معذرت Biggrin.gif
سلام
چطورین