موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 06:56 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد شوعر منه خخخخ Biggrin.gif
دوس دارم چشمای سوریا رو از کاسه در بیارم دختره ی نمک نشناس
بابای سوریا هم به چشم برادری جذابه خخخخ Biggrin.gif

Biggrin.gif منو ميگه ها خخخ ديگه مجبوريم حالا كه عكس اون كرمارو ور داشتي چون خيلي مشكوك بودن مجبورم قبول كنم خخخخخخخخخ Biggrin.gif Tongue.gif
سلام گل پسرا و گل دخترام خوبیید Blush.gif
ببخشید خ وقته نتونستم بیام الانم کلی کار دارم
اومدم نبودییییییییییییییییییید
مواظب هم باشید خخخخخخخ Confused
ب شیر گاز دست نزنید
ب چاقو دست نزنید
بدو بدو نکنید ک همسایه پایینی صداش در میاد
یخچالو مدام باز و بسته نکنید
کبریت بر ندارید
موی آبجی رو نکشید
وقی از دستشویی میاید لامپ رو خاموش کنید
و............................ Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
دوست دارشما
مامان ساری Heart.gif  Heart.gif
فاطی شناسه داد لطفا هروقت شارژ میداد بهم خبر بده مرسی Blush.gif
بچه ها ی سوال ببخشید کسی که رو که مامور بگیرش میبرنش زندان ؟ یا بازداشتگاه نگهش میدارن ؟
البته قبلا چندتا هم پرونده داشته . شرارت و زورگیری و اراذل و اوباش و ...
ولی الان
هنوز جرمش ثابت نشده
Shy.gif ممنون ساری جون تو هم مواظب خودت باش Sad.gif منم دیگه دارم کم کم میرم آخه یه جوری شده آدم نفسش میگیره... از کله انجمن همین تاپیک مونده میشه حرف زد شوخی کرد شاد بود انرژی گرفت از دوستان... به خاطر این چیزا و جوی که قبلنا بود خیلی دوست داشتم بیام ولی حیف ... Undecided.gif
(01-10-2015، 11:02 AM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ی سوال ببخشید کسی که رو که مامور بگیرش میبرنش زندان ؟ یا بازداشتگاه نگهش میدارن ؟
ولی الان
هنوز جرمش ثابت نشده

میبرن بازداشتگاه, هر چند که سابقه کیفری هم داشته باشه موقع دستگیری میبرن بازداشتگاه, بعد اون پرونده که تکمیل شه میفرستن دادگاه
(01-10-2015، 11:20 AM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 11:02 AM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی الان
هنوز جرمش ثابت نشده

میبرن بازداشتگاه, هر چند که سابقه کیفری هم داشته باشه موقع دستگیری میبرن بازداشتگاه, بعد اون پرونده که تکمیل شه میفرستن دادگاه

اهان الان حدوده 4 روزه گذشته از گرفتنش و اینکه متهم هستش
یعنی الان باداشتگاه میمونه یا اینکه بردنش زندان اوین ؟

چون یکی به من گفت الان بردنش زندان قرنطینه بعد از 1 روز میاد توی بند
بعد یچیز دیگه ام گفت شماره زندانه اولش 22 هست

که یعنی میشه زندان اوین درسته ؟
(01-10-2015، 11:25 AM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 11:20 AM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی الان
هنوز جرمش ثابت نشده

اهان الان حدوده 4 روزه گذشته از گرفتنش و اینکه متهم هستش
یعنی الان باداشتگاه میمونه یا اینکه بردنش زندان اوین ؟

چون یکی به من گفت الان بردنش زندان قرنطینه بعد از 1 روز میاد توی بند
بعد یچیز دیگه ام گفت شماره زندانه اولش 22 هست

که یعنی میشه زندان اوین درسته ؟

سلام اصلا میتونن ببرنش زندان بعد از سه یا شش ماه پروندش رو بررسی کنن به خاطر اینکه سابقش زیاده
اره میثم خیلی سابقه داره . شرارت و خلاف سنگین و ...
میشه حدس زد کدوم زندان میبرن ؟ اتهامش فک میکنم طلا فروشی بدون فاکتور بوده که گرفتنش
اوین میبرن ؟
Biggrin.gif