موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فرار نکنین یا همه باهم کشته میشیم یا زنده می مونیم Biggrin.gif
بزارین یه چیزی بهتون بگم واسه همیشه یادتون باشه

مدیرا در یک صورت اعتبار خوب میدن اونم واسه اینه که مطلب مفید بزارن کاربرا...مطلب مفید شامل برنامه بازی ترفند و یا اخبار فناوری میشه...اگه کاربری مطلب مفید بزاره من خودم 10.20 تا هم بهش اعتبار میدم...ولی از اونموقع که کاربرا عادت کردن و به همدیگه اعتبار الکی میدن و دیگه کاربر فعال با کاربر رهگذر فرقی نمیکنه مدیرا هم تا یه حدی به بقیه اعتبار میدن بقیه هم چون اعتبار گیرشون بیاد به مدیرا میدن...این کل جریانشه

دیگه هم دوست ندارم از این حرفا بزنید تو تاپیک...الان یکی بیاد بخونه فکر میکنه قضیه جدیه و پیش خودش فکرایی میکنه...شما خودتون دوس دارید در موردتون فکری بشه؟ Lightbulb.gif
مدیر جان ما با هم شوخی داریم
ناراحت نشو
لابد شما هم ازون کاربر یچیزی دیدید که اونهمه بش اعتبار دادید Biggrin.gif
من فقط بهونه ای دیدم واسه حرف زدن و بحث راه انداختن
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
اینجا نمیگم که ناراحت نشی
ولی خصوصیمو کامل ج بده جناب مدیر
این حق یه کاربره که ابهاماتش برطرف شه
(31-08-2015، 12:37 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدیر جان ما با هم شوخی داریم
ناراحت نشو
لابد شما هم ازون کاربر یچیزی دیدید که اونهمه بش اعتبار دادید  Biggrin.gif
من فقط بهونه ای دیدم واسه حرف زدن و بحث راه انداختن
Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

ناراحت نشدم ولی بعضی وقتا یه شوخی هایی باعث فکر بد میشه
از قدیم گفتن دخترا به یه آبنبات میفروشنت همینه هاااااااااااااااااااااا Biggrin.gif Heart.gif
(31-08-2015، 12:39 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا نمیگم که ناراحت نشی
ولی خصوصیمو کامل ج بده جناب مدیر
این حق یه کاربره که ابهاماتش برطرف شه

باشه شما خصوصی بدین تا ابهاماتتون برطرف شه
(31-08-2015، 12:37 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-08-2015، 12:29 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چه حرفاییه میزنید؟الان یکی ببینه با خودش چی فکر میکنه؟ Undecided.gif

چرا ساکت شدین خوب از خودتون حرفاتون دفاع کنین .بچه های بد  Angry.gif  با مدیرم شوخی خخخ  بیا محمد دعواشون کردم Tongue.gif

آفرین Biggrin.gif
حالا که فکر میکنم میبینم اعتبار چرک کف دسته ارزش نداره خونتونو کثیف نکنین. Biggrin.gif
بهار خصوصی منم بگو Cool.gif
سلام به همه
آقا من هم ابهام ایجاد شده برام
همه خوبید؟ Shy.gif