موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان یه زحمت داشتم براتون
من روز 5شنبه جواب آزمایشم میاد
خیلی برام مهمه
ازتون خواهش میکنم منو خییییییییییلی دعا کنید
به زندگیم مربوط میشه
تورو خدا یادتون نره Sleepy.gif
(31-08-2015، 06:02 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه زحمت داشتم براتون
من روز 5شنبه جواب آزمایشم میاد
خیلی برام مهمه
ازتون خواهش میکنم منو خییییییییییلی دعا کنید
به زندگیم مربوط میشه
تورو خدا یادتون نره  Sleepy.gif

ازمایش چی؟ Undecided.gif
چی شده؟ Tongue
آزمایش خون Tongue.gif
(31-08-2015، 06:11 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزمایش خون Tongue.gif

عه؟ Confused
Undecided.gif

افرین Exclamation
(31-08-2015، 06:12 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-08-2015، 06:11 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزمایش خون Tongue.gif

عه؟ Confused
Undecided.gif

افرین Exclamation

بعلی Tongue.gif
(31-08-2015، 06:13 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-08-2015، 06:12 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزمایش خون Tongue.gif

عه؟ Confused
Undecided.gif

افرین Exclamation

بعلی Tongue.gif

کوفت Exclamation  Undecided.gif
Sleepy.gif Sleepy.gif
چقد دیر میگذره امشب... Sleepy.gif Tongue
سلام
خوبید؟
میشه واسم دعا کنید؟
Sad.gif
ی اتفاقی نیفته
(01-09-2015، 04:54 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوبید؟
میشه واسم دعا کنید؟
Sad.gif
ی اتفاقی نیفته

دعات میکنم + 5 تا صلوات Heart.gif
ایشالا هر چی خدا صلاخح میدونه برات همون بشه
سلام حتما النا Shy.gif ایشالا حل میشه