موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ن من رفتم پیشش ـ اون نیومده
بوخودا دوست دارم  Biggrin.gif
(10-09-2015، 10:19 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن من رفتم پیشش ـ اون نیومده
بوخودا دوست دارم  Biggrin.gif

الان خاشی ینی؟ Confused
ثابت کن اگ داری Biggrin.gif
آره ـ 
حالا بعد ثابت میکنم  Shy.gif
من یه چای بخورم  خونه رو جَمو جور کنم اماده شم ـ فعلا کاری چیزی نداری Tongue.gif
(10-09-2015، 10:23 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره ـ 
حالا بعد ثابت میکنم  Shy.gif
من یه چای بخورم  خونه رو جَمو جور کنم اماده شم ـ فعلا کاری چیزی نداری Tongue.gif

ب من ک چیزی نمیگی و میری Angry.gif برو دیگ دوست ندالم Biggrin.gif
خخخ اونجا مهدی ازت کار میکشه Confused تو باشی تو خونه مفت نخوری و نخابی Biggrin.gif خخخ
قربانت نوش جان Biggrin.gif  Blush.gif فعلا
گفتم بهت ـ شماره پلاک ماشینو اس کردم واست  Wink.gif
فعلا بای بای Heart.gif Blush.gif Exclamation.gif Biggrin.gif
(10-09-2015، 10:28 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم بهت ـ شماره پلاک ماشینو اس کردم واست  Wink.gif
فعلا بای بای Heart.gif Blush.gif Exclamation.gif Biggrin.gif

آهان Shy.gif
خوش بگذره فعلا Heart.gif Blush.gif
Shy.gif Shy.gif
(10-09-2015، 11:00 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif  Shy.gif

Tongue.gif
(10-09-2015، 09:02 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  آدم ليلي و مجنون رو ميبينه چه كيفي ميكنه بععععععه بعه  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  گل هاي باغ انجمن  Biggrin.gif  هرروزي ميام همش شما دو نفر بحث كرديد  Biggrin.gif

شرمنده..
نمیدونستم برا حرف زدن باید از شما اجازه بگیرم Confused  Undecided.gif

لطفنم دیگه برا کسی حرف درنیار.. Angry.gif

من اعصابم نمیکشه..
Biggrin.gif
سلامممم
قرار من دیگه اینجا بحرفم Tongue Confused