موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-09-2015، 05:18 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-09-2015، 05:14 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

کوفت نخند Tongue.gif

خودت کوفت Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-09-2015، 05:20 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel

سلااااااااااااااااااااام Shy.gif
(04-09-2015، 05:22 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودت کوفت Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

حالا ک اینطوره قهرم Angry.gif Biggrin.gif
رهگذر دختری پسری Biggrin.gif Huh.gif
مهران صلوات بفرست Tongue.gif
(04-09-2015، 05:25 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رهگذر دختری پسری  Biggrin.gif  Huh.gif
مهران صلوات بفرست Tongue.gif

صلواتو فرستادم Tongue.gif
دارم گوشیمو نگا میکنم قراره یهو صفحش روشن شه Tongue.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif زرشک
(04-09-2015، 05:31 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif زرشک

زرشک دوس داری؟ Tongue.gif من دوس ندارم Biggrin.gif Tongue.gif
Biggrin.gif زرشک پلو عالیه
(04-09-2015، 05:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif زرشک پلو عالیه

من اصلا دوس ندارم Undecided.gif Tongue.gif

ای بابا چشام ب گوشیه همش Undecided.gif Biggrin.gif
Cool.gif چشمتو ببند خبری نمیشه