موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها بنظرتون اگه یکی که تو لیست دوستامه حذفش کنم واسش پیامی چیزی میره؟ینی متوجه میشه ک حذف شده؟ Tongue.gif
کی رو میخوای حذف کنی انجل Biggrin.gif Biggrin.gif Cool.gif
(31-08-2015، 03:21 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بنظرتون اگه یکی که تو لیست دوستامه حذفش کنم واسش پیامی چیزی میره؟ینی متوجه میشه ک حذف شده؟ Tongue.gif

نه فک نکنم منم گاهی حذف کردم Biggrin.gif
سلم عسیسم آنجلا جون نه پیام نمیره ولی تو هم از لیست دوستاش میری اگه یادش باشه میفهمه که تو حذفش کردی  اگه نه که فراموش میکنه Biggrin.gif اگه بیاد این تاپیک ببینه که هیچی teeth
میخوای آنجل منو حذف کنی؟ من ک پیام نمیدم اول مشکوکی تو Biggrin.gif
(31-08-2015، 09:54 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلــــــــــــم Biggrin.gif یه دوستی یه عزیزی اومده از ارسال 1 تا ارسال 4362 یه عزیز دیگرو سپاس زده Tongue.gif. اون خوبه موفق باشید Dodgy.gif Wink.gif Exclamation

کار بسیار بسیار خوبی کرده
افرین ب پشتکارش Tongue.gif Wink.gif

(31-08-2015، 10:29 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبی خخخخخ نه منظورم قضیه اونا چیه که ما خبر نداریم کنجکاوم

قضیه؟؟
کدوم قضیه؟؟
چرا قضیه سازی میکنین؟؟ Confused
بگین مام بدونیم Exclamation Dodgy.gif
(31-08-2015، 12:29 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چه حرفاییه میزنید؟الان یکی ببینه با خودش چی فکر میکنه؟ Undecided.gif

راس میگه Undecided.gif
مدیرو عبصانی کردین
بچه های بد Angry.gif Biggrin.gif

(31-08-2015، 12:41 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-08-2015، 12:39 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا نمیگم که ناراحت نشی
ولی خصوصیمو کامل ج بده جناب مدیر
این حق یه کاربره که ابهاماتش برطرف شه

باشه شما خصوصی بدین تا ابهاماتتون برطرف شه

منم میخام Dodgy.gif Wink.gif

(31-08-2015، 12:43 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
آقا من هم ابهام ایجاد شده برام
همه خوبید؟ Shy.gif

من هم ابهام دارم Cool.gif Tongue.gif
ســلام یادم رفت Tongue Shy.gif

ســــلام Shy.gif
خخخخ دمتون گرم ممنون بهار جون فاطی جون و...
پس احتمالا تا الان فهمیده Confused
زهرا سلاممممم کجایی دخدر اخه؟خوبی؟ Blush.gif
(31-08-2015، 03:59 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ دمتون گرم ممنون بهار جون فاطی جون و...
پس احتمالا تا الان فهمیده  Confused
زهرا سلاممممم کجایی دخدر اخه؟خوبی؟ Blush.gif

کی فهمیده؟
چی فهمیده؟؟ Confused

سلام
گم شده بودم Rolleyes.gif Wink.gif Sleepy.gif