موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها دلم گرفته میشه برام دعا کنید .
(10-09-2015، 04:50 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها  دلم گرفته میشه   برام دعا کنید  .

منم همینطور Shy.gif

حتما
توهم برا من دعا کن Shy.gif
Biggrin.gif
(10-09-2015، 05:05 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

Huh.gif قضیه چیه؟
Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif قضیه چیه هان
Biggrin.gif Biggrin.gif

قضیه چیه فاطمه؟؟ Dodgy.gif

ک دستم رو شده برات؟ Dodgy.gif
تو دستم پول بود
پولاشو تو برداشتی؟ Undecided.gif
Tongue.gif
(10-09-2015، 05:07 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 05:05 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

Huh.gif قضیه چیه؟
Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif

قضیه شما با خبری ازش Undecided.gif Confused Tongue.gif
(10-09-2015، 05:11 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قضیه شما با خبری ازش Undecided.gif  Confused  Tongue.gif

والا منم نمیدونم Confused
همه چی زیر سر فاطمس Undecided.gif Wink.gif Biggrin.gif
(10-09-2015، 05:12 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 05:07 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif قضیه چیه هان

فاطی از این نمیشه حرف کشید من امتحان کردم Biggrin.gif  اون یکیو  باید به حرف بیاری Tongue.gif از زیر زبون بالای زبون روی زبون بکشی حرفو ههه  شما م حرفه ای برو ببینم چیکار میکنی  Cool.gif

خخخخخ Biggrin.gif درگیریناااا
والا اگه زیر زبون من چیزی باشه Tongue
تشنمه زبونم چسبیده اصن Tongue Biggrin.gif
Sad.gif
ب من بگوووو زهرا Rolleyes.gif