موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان سلام
برای دندون درد راهی دارین زود خوب شه Sad.gif
(23-09-2015، 07:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
سلام
اب نمک
رب انار
(23-09-2015، 07:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

چایی خشک ونمک نمکش زیاد باشه بریز رو دندون خوب میشه
دردشو میکشه من اینکا میکنم
مرسی سانازی اب نمک. خمیر دندون..استامینوفن... اسفاده کردم. بهتر نشده Sad.gif
چایی خشک؟خوبه؟میگن چای کیسه ای هم خوبه میترسم بذارم
دوستان سلام

رفتن بپیش دندونپزشک  Biggrin.gif
ژله میخک
(23-09-2015، 07:17 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

رفتن بپیش دندونپزشک  Biggrin.gif

خیلی دوس دارم برم ولی فعلا نمیشه برم Sad.gif
النا چایی و نمک رو باهم بذارم یا یکیشو بذارم؟
(23-09-2015، 07:09 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2015، 06:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2015، 05:59 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر وقت گفتم بیا بحرفیم انگار ن انگار اپست گذاشتم الان ک دانشگا شروع شد بحرفیم خخخخ مرسی...شما خوبی؟؟؟کم پیدا Rolleyes.gif Undecided.gif

تابستون كلفت شده بودم تحويل نميگرفتم Biggrin.gif
كم سعادتيمك زير سايه ات

بعد من تابستونا سرم شلوغه فقط زمستونا ك ميرم دانشگاه وقت ميكنم بيام بحرفيم Biggrin.gif خخخخخخخخخ
دوستان سلام

يه چيزي بهت ميگم بزار اگه خوب نشدي بيا فحش من بده

نمك+ زنجبيل

با آّ ب داخل كن زنجبيلش بيشتر باشه داخل كن طوري ك خمير بشه بزار داخل دندونت نگهش دار اگه خوب نشدي بيا فحش بده Biggrin.gif  Heart.gif  100% هست من بجز خودم روي 3-4 نفر ديگه تست كردم شده..  Tongue.gif