موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 08:32 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 06:56 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد شوعر منه خخخخ  Biggrin.gif
دوس دارم چشمای سوریا رو از کاسه در بیارم دختره ی  نمک نشناس
بابای سوریا هم به چشم برادری جذابه خخخخ  Biggrin.gif

Biggrin.gif  منو ميگه ها خخخ ديگه مجبوريم حالا كه عكس اون كرمارو ور داشتي چون خيلي مشكوك بودن مجبورم قبول كنم خخخخخخخخخ  Biggrin.gif  Tongue.gif

نظرت راجب کتک چیه Undecided.gif
(01-10-2015، 01:10 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

Undecided.gif Undecided.gif
(01-10-2015، 01:15 PM)پلاناریا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرت راجب کتک چیه  Undecided.gif

موافقم Wink.gif Biggrin.gif Tongue.gif
زندان اوین جای سیاسی هاس یا سرقت و شرارت هم هست ؟
(01-10-2015، 01:19 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا جایی که من میدونم سیاسیون، حالا جرمش چیه؟ Undecided.gif
نسبتشم بگو بدونیم چرا اینقد نگرانی Undecided.gif
(01-10-2015، 01:22 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 01:19 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا جایی که من میدونم سیاسیون، حالا جرمش چیه؟ Undecided.gif
نسبتشم بگو بدونیم چرا اینقد نگرانی Undecided.gif

یکی از رفیقامه . جرمش هنوز اثبات نشده

یه چند قطعه طلای زنش رو برده بفروشه مامور گرفتش
فاکتورم نداره به هیچ وجه
سابقه هم داشته قبلا خلافو اینا

به من گفتن بردنش زندان قرنطینه اس 2 روزه و هیچ زنگی ام نزده تا الان
میخوام بدونم ایا این تکلیفش به نظرتون چیه
جواب سوالتونو باید یه حقوقی بده Cool.gif
(01-10-2015، 11:37 AM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره میثم خیلی سابقه داره . شرارت و خلاف سنگین و ...
میشه حدس زد کدوم زندان میبرن ؟ اتهامش فک میکنم طلا فروشی بدون فاکتور بوده که گرفتنش
اوین میبرن ؟

ببینید کسایی رو زندان اوین میبرن که جرم اون ها سیاسی باشه و یا جرمشون
به دولت مربوط باشه اونها رو میبرن زندان اوین...تا حالا نشنیدم که دزدها یا کسایی که خلافشون سنگینه رو ببرن اونجا...بهتره برید از یک وکیل بپرسید تا بطور دقیق جوابتون رو بده
(01-10-2015، 01:36 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب سوالتونو باید یه حقوقی بده Cool.gif

ادمین باید بیاد Biggrin.gif

والله همه درست گفتند که... بازداشت میکنن مستقیم ک نمیبرن زندان مگع کشکه :| بازداشت میکنن تا جرمش مشخص بشه... همین...
اهان ممنون محمد عزیز و  و ...
0212
الان بهم گفتن بردنش زندانی شهید رجایی
با اینکه به قول شما جرمش ثابت نشده مگه میشه ببرن زندان اخه ؟