موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام از دوستان کسی میتونه برام لینک نرم افزار تغییر عکس یا ویرایش عکس برام بزاره لازمش دارم نت ندارم بگردم
اگه کسی لینکشو دارع برام بزاره یا راهنماییم کنه
(01-10-2015، 04:40 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا به من چه این همه آدم Undecided.gif
اصلا شما قرعه کشی بزارید من خودم تاپیکشو میزنم خوبه؟ Biggrin.gif

ن خسته میشی Confused
من نگرانم Tongue Biggrin.gif Tongue.gif

من تاپیک میزنم شارژشو شما بدین Dodgy.gif Tongue.gif
(01-10-2015، 04:42 PM)یاسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از دوستان کسی میتونه برام لینک نرم افزار تغییر عکس یا ویرایش عکس برام بزاره لازمش دارم نت ندارم بگردم
اگه کسی لینکشو دارع برام بزاره یا راهنماییم کنه

سلام
3 تا پیدا کردم برات

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شارژ هرمی الان غیر فعاله ؟
عجببببب... Undecided.gif
(01-10-2015، 05:08 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجببببب... Undecided.gif

Undecided.gif Biggrin.gif Tongue.gif
(01-10-2015، 05:10 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 05:08 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجببببب... Undecided.gif

Undecided.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif

Dodgy.gif Wink.gif
Blush.gif Angel.gif

قرعه کشی میذارم نفری ده تا اعتبار بدین با یه شارژ Biggrin.gif
موافقین؟ Biggrin.gif Tongue.gif
(01-10-2015، 05:10 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجببببب... Undecided.gif

Undecided.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif

Dodgy.gif  Wink.gif Exclamation
زهرا میگم میخوای تو قرعه کشی نذار زیر بار سنگینش کمرت خم میشه!! Confused Tongue Biggrin.gif