موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام مهران چ باحال گفتی Biggrin.gif
میرم صبحونه بخورم فعلا وروجک
(10-09-2015، 09:50 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلام
خخخ بعله پ چی  Tongue.gif
نوش جان Wink.gif  Shy.gif
(10-09-2015، 09:51 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 09:50 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلام
خخخ بعله پ چی  Tongue.gif
نوش جان Wink.gif  Shy.gif
سلام تو خو نداری سر صب  Biggrin.gif
(10-09-2015، 09:54 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نه و جان له له اصلا از دیشنا تا الا نشتا Tongue.gif  Shy.gif
(10-09-2015، 09:55 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

برو بخواب ـ بی خوابی ادمو از پا در میاره له له جان  Biggrin.gif من یه ساعت دیگه حرکت میکنم طرف ایرانشهر  Biggrin.gif
(10-09-2015، 09:58 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-09-2015، 09:55 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بخواب ـ بی خوابی ادمو از پا در میاره له له جان  Biggrin.gif من یه ساعت دیگه حرکت میکنم طرف ایرانشهر  Biggrin.gif

باشه بعد  Tongue.gif
ایرانشهر واس چی میری؟ Undecided.gif
توهم همش یا ایرانشهر یا زهدان Angry.gif  Undecided.gif
بیکارم ـ میرم ببینم اونجا هوا چطوره  Biggrin.gif  باز یه روز دیگه هستم بعدش حرکت طرف چابودار  Tongue.gif Biggrin.gif
(10-09-2015، 10:03 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیکارم ـ میرم ببینم اونجا هوا چطوره  Biggrin.gif  باز یه روز دیگه هستم بعدش حرکت طرف چابودار  :Biggrin.gif

پوکا Confused  Biggrin.gif بیکار بچرخ الاف نباشی Biggrin.gif
پیش مهدی مگ نمیری؟ Tongue.gif
واس منم ی چیزی بگیری از چابهار Heart.gif  Blush.gif
خودت میدونی من همیشه ب فکرتم و دوست میدارم بدون سوغاتی نیای Heart.gif  Biggrin.gif خخخ
الان پیش مهدی ام دیگه خنگ  Tongue.gif منم دوست دارم ولی جیبم خالیه خخخخ  Biggrin.gif
(10-09-2015، 10:13 AM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان پیش مهدی ام دیگه خنگ  Tongue.gif منم دوست دارم ولی جیبم خالیه خخخخ  Biggrin.gif

مگ اینجا اومده؟ Confused
ن دوس نداری Biggrin.gif
منم چن روز دیگ میرم گرگان Tongue.gif