موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-10-2017، 08:18 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من چرا هر چی به ۸۲۸۲ میدم ارسال نمیشه؟و اینکه واسه bh 233 باید حتما شارژ داشته باشی؟

هزینه اش فک کنم 300هس...
منم زنگ زدم گفتند تا فردا مشکل رو حل میکنن و مجددا سامانه ها رو فعال میکنن باید صبر کنیم ببینیم راست میگن
سلام مجدد کسی خبر از دیجی کالا نداره رباتش کی درست میشه ؟
به نظرم پیگیر دیجی کالا باید خیلی بهتره باور کنید جوایزش از ی شارز هزاری خیلی بیشتره
?فوری: شیوع یک ویروس پیامکی خطرناک در ایران

یک ویروس پیامکی با ارسال پیامک هایی با مضمون دریافت دو گیگ اینترنت مجانی گوشی کاربران را آلوده می‌کند.
(28-10-2017، 01:28 AM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
?فوری: شیوع یک ویروس پیامکی خطرناک در ایران

یک ویروس پیامکی با ارسال پیامک هایی با مضمون دریافت دو گیگ اینترنت مجانی گوشی کاربران را آلوده می‌کند.

ویروس سند تو آل پیامک( سند تو آل یاهو مسنجر) آدرس فیک پیج in داره و عکس رو خوب نیگاه کنید.
دوستان‌ سامانه نواک درست نشده شارژ نمیفرسته چهارم دعوت زدم شارژ نفرستاد....
امروز سه بار این پیامک از طرف یکی از مخاطبینم برام اومد
سلام.تاتموم نشده برو
اینونصب کن2گیگ اینترنت مفتی بگیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من عضو کانال شدم زدم لینکو نصب کردم رو گوشیم اجرا نشد پاکش کردم در حد یک دقیقه حالا الوده شده گوشی ؟
راهکار چیه؟
(28-10-2017، 02:16 AM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من عضو کانال شدم زدم لینکو نصب کردم رو گوشیم اجرا نشد پاکش کردم در حد یک دقیقه حالا الوده شده گوشی ؟
راهکار چیه؟

فایل دانلود کردی و نصب کرده باشی گوشی شما آلوده شده گوشی دوستم با فاکتوری ریست هم‌ ویروس پاک نشد مجبور شد رام گوشی از دوباره نصب کنه....
(28-10-2017، 02:16 AM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راهکار چیه؟

احتمال زیاد نصب شده میگن هیچ ایکونی نداره تو قسمت برنامه ها بری هست