موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با پُرکردن پرسشنامه ، کدپین فعالسازی اینترنت رو دریافت کنید.
(18-10-2017، 03:13 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه این ؟
(18-10-2017، 03:13 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفت موجود نیست
دوستان سامانه 307666 سری قبلی ک شارژ داد واسه کسی شارژ استفاده شده داده من 20 تا گرفتم ازش همه استفاده شده بود Undecided.gif
(18-10-2017، 11:42 AM)Radak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6604 به 6020
زود شارژتونو بگیرید تا تموم نشده

کسانی ک گرفتن ازش شارژاش تست کردین سوخته نمیداد؟؟؟؟
(18-10-2017، 03:19 PM)z.asoode نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تموم شده
فعلا پرسشنامه جواب ندین

من اول گذاشتم انجمن
بعد زدم
ایرانسل داد
ولی زود تموم شد
شاید دوباره فعال بشه
شرمنده

---------------------

اینم اومده
تست نشده

4055
1000تومن شارژرایگان به شما اختصاص داده شد
بدون قرعه کشی
امروز
دریافت:ارسال1
بادعوت از2نفر
اپ کتاب باز
اشتراک:روزی300تومن
سلام دوستان همراه اول چی فعاله جز هرمی؟
(18-10-2017، 03:10 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2017، 02:59 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم باید فعال باشه... یه خط گرفتم ..... بدون شارژ بزن اگه فعال باشه 1000 تومن مستقیم میفرسته.

موقت

به من نداد

به خودمم فقط همون سیمی که تا انبوه داده بود عضو شده بودم داد بقیه سیمها نفرستاد الانم یه سیمم پیام فرستاده که متنش حرفی از شارژ نزده.... (شرکت سروش همراه) شایدم محدود بوده.... یا جور دیگه نمیدونم.
هزینه هم فعلا نداشته.
(18-10-2017، 03:47 PM)hitler1945 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان همراه اول چی فعاله جز هرمی؟

سلام
صفحه 46 تاپیک بخون.
سامانه 6620 چند مدت پیش قرار بود 5 تومنی بده 9 آبان با ارسال 6603 الان ک این سامانه فعال شده و عضو شدم دیدم ک همه سیمکارتام لغو شدن و به راحتی تو سامانه 1000 تومنیکه امروز انبوه داده عضو میشه بدون اینکه بگه قبلا عضو بودی ایا این طبیعیه یا ک مشکل همس؟؟؟